
Мобільний телефон Xiaomi 17T Pro 12/256GB Deep Violet (1201338)
36 535 ₴
- В наявності
- Код: 00-00054129
+380 (93) 804-84-30
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Стан товару - Новий, 6.83", 2772x1280, 144 Гц, CPU - Mediatek Dimensity 9500, 12 Gb, 256 Gb, 50 + 50 +12 Мп, Стабілізація - оптична, Front - 32 Mpx, бездротова зарядка, Bluetooth, WI-FI, NFC, 7000 mAh, пило/вологозахист, гіроскоп, швидке заряджання, штучний інтелект, фіолетовий
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Xiaomi |
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Фіолетовий |
| Форм-фактор | Моноблок |
| Стан | Новий |
| Тип пристрою | Мобільний телефон |
| Екран | |
| Роздільна здатність екрану | 2772x1280 |
| Частота оновлення екрану | 144 Гц |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність акумулятора | 7000 mAh |
| Інтерфейси і підключення | USB Type-C |
| Бездротові технології | Bluetooth;WI-FI;бездротова зарядка;NFC |
| Безпека | FaceUnlock;Fingerprint |
| Вбудована пам'ять | 256 Gb |
| Вбудовані датчики | акселерометр;гіроскоп;датчик наближення;датчик освітлення;цифровий компас |
| Гарантія | 24 |
| Діагональ екрана | 6.83" |
| Діафрагма фронтальної камери | f/2.2 |
| Запис відео основної камери | 8K UHD (7680 x 4320), 30fps |
| Запис відео фронтальної камери | 4K / 3840x2160 / стереозвук |
| Клас телефону | Смартфони;Multi SIM |
| Комплект постачання | документація;Скріпка для виймання СІМ-карти;телефон |
| Кількість SIM-карт | 2 SIM |
| Кількість модулів основної камери | 3 |
| Кількість модулів фронтальної камери | 1 |
| Кількість ядер | 8 core |
| Матеріал екрану | Gorilla Glass |
| Метод стабілізації | оптична |
| Мультимедіа | FM-радіо;ігри;відеоплеєр;мобільні сервіси Google;музичний плеєр;соціальні мережі |
| Навігація | GPS;A-GPS |
| Оперативна пам'ять | 12 Gb |
| Операційна система | Android 16 |
| Органайзер | будильник;годинник;диктофон;календар;калькулятор;нотатки;світовий час;секундомір;телефонна книга |
| Особливості | Fast Charge 100W;IP68 certified |
| Особливості корпусу | безрамковий дисплей;водонепроникні |
| Покоління зв'язку (2G /3G/4G/5G) | 2G;3G;4G;5G |
| Стан товару | Новий |
| Також | смартфон |
| Тип дисплея | AMOLED |
| Формат SIM-карти | Nano |
| Фронтальна камера | 32 Mpx |
| Функції камери | автофокус;геотегінг;панорама;розпізнавання обличчя;спалах |
Інформація для замовлення
- Ціна: 36 535 ₴









