
Батарея універсальна Acefast 20000mAh 22,5W PD, QC/3.0 USB-A+USB-C In/Out,build-in cable M14 Black (
958 ₴
- В наявності
- Код: 00-00054131
+380 (93) 804-84-30
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ємність - 20000 mAh, електрохімічна система - Li-pol, Джерело заряду батареї - USB, інтерфейси підключення (вихід) - 1 х USB, 2 x USB Type-C, Максимальна вихідна потужність, Вт - 22.5, вихідний струм - 3 A, розмір - 113 х 71.5 х 30 мм, матеріал корпусу - вогнетривкий пластик, вага - 328 г, Колір - чорний
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Acefast |
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 328 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| Місткість | 20000 mAh |
| Інтерфейси підключення (вихід) | 1 х USB;2 x USB Type-C |
| Вихідний струм | 3 A |
| Вхідна напруга | 12 V;15 V;20 V;9 V;5 V |
| Гарантія | 12 |
| Джерело заряду батареї | USB |
| Електрохімічна система | Li-pol |
| Максимальна вихідна потужність, Вт | 22.5 |
| Матеріал корпусу | вогнетривкий пластик |
| Призначення | для ноутбука; для планшета; для роутера; |
| Також | павербанк для роутера |
Інформація для замовлення
- Ціна: 958 ₴






