Smart TV, з Wi-Fi, LED - телевізор, 4K-телевізори, 55", 3840 x 2160, з HDR, цифровий DVB-C, аналоговий, цифровий DVB-T2, цифровий DVB-S2, 2 х 10 (20 Вт), CI+, 1 x USB, 1 x RJ-45, S/PDIF, 5 x HDMI, Wi-Fi - так, Підтримка Smart TV - так, VESA - VESA (200x300 мм), 1226 х 770 х 312 мм, 9.1 кг
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Xiaomi |
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Чорний |
| Операційна система | Google TV |
| Підтримка Smart TV | Так |
| Роздільна здатність екрану | 3840x2160 |
| Тип телевізора | LED |
| Користувальницькі характеристики | |
| Bluetooth | Да |
| CPU | Quad cortex A55 |
| DDR | 2GB |
| Flash Memory | 8GB |
| GPU | Mali-G52 MC1 |
| HDR | з HDR |
| VESA | VESA (200x300 мм) |
| Wi-Fi | Да |
| Інтерфейси під'єднання | 1 x RJ-45;1 x USB;5 x HDMI;CI+;S/PDIF |
| Вага без підставки | 9.1 кг |
| Вага з підставкою | 9.2 кг |
| Гарантія | 12 |
| Додатково | Facebook;Google Play;IpTV;Megogo;Netflix;Skype;Twitter;Vimeo;Youtube.com |
| Діагональ екрана | 55" |
| Органи управління | мультимедійний пульт;управління смартфоном |
| Потужність динаміків | 2 х 10 (20 Вт) |
| Також | Smart TV |
| Також шукають | для PlayStation;для ігор;для супутникового ТБ;з Інтернетом;з тв тюнером;на стіну |
| Тип матриці | LCD |
| Тип підсвічування | LED підсвітка |
| Тип тюнера | аналоговий;цифровий DVB-C;цифровий DVB-S2;цифровий DVB-T2 |
| Частота розгортки панелі | 60 Гц |
Інформація для замовлення
- Ціна: 17 314 ₴




