Smart TV, з Wi-Fi, 43", 1920 x 1080, з HDR, цифровий DVB-C, аналоговий, цифровий DVB-T2, цифровий DVB-S2, 2 х 10 (20 Вт), 1 x RJ-45, CI, S/PDIF, USB, 3 x HDMI, Wi-Fi - так, Підтримка Smart TV - так, VESA - VESA (200х100мм), 957 x 599 x 211 мм, 5.9 кг
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Xiaomi |
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Bluetooth | Да |
| DDR | 2GB |
| Flash Memory | 8GB |
| HDR | з HDR |
| VESA | VESA (200х100 мм) |
| Wi-Fi | Да |
| Вага без підставки | 5.9 кг |
| Вага з підставкою | 6 кг |
| Гарантія | 12 |
| Додатково | Facebook;Google Play;IpTV;Megogo;Microsoft Teams;Netflix;Twitter;Vimeo;Youtube.com |
| Діагональ екрана | 43" |
| Енергоспоживання | 75 Вт |
| Операційна система | Google TV |
| Органи управління | мультимедійний пульт;управління голосом;управління смартфоном |
| Потужність динаміків | 2 х 10 (20 Вт) |
| Підтримка Smart TV | Да |
| Роздільна здатність екрана | 1920x1080 |
| Також | Smart TV |
| Також шукають | в дитячу кімнату;для супутникового ТБ;з Інтернетом;з тв тюнером;на стіну;до 10000 грн |
| Тип матриці | LCD |
| Тип підсвічування | LED підсвітка |
| Тип телевізора | Smart TV;з Wi-Fi |
| Тип тюнера | аналоговий;цифровий DVB-C;цифровий DVB-S2;цифровий DVB-T2 |
| Частота оновлення | 60 Гц |
Інформація для замовлення
- Ціна: 10 912 ₴




