
Мобільний телефон Xiaomi Redmi 15 8/256GB Midnight Black (1163422)
10 790 ₴
- В наявності
- Код: 00-00053347
+380 (93) 804-84-30
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Стан товару - Новий, 6.9", 1080 x 2340 pixels, 144 Гц, CPU - Qualcomm Snapdragon 685, 8 Gb, 256 Gb, 50 Mpx, Стабілізація - цифровий, Front - 8 Mpx, Bluetooth, WI-FI, NFC, 7000 mAh, гіроскоп, чорний
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Xiaomi |
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність акумулятора | 7000 mAh |
| Інтерфейси і підключення | USB Type-C |
| Бездротові технології | Bluetooth;WI-FI;NFC |
| Безпека | FaceUnlock;Fingerprint |
| Вага | 224 г |
| Вбудована пам'ять | 256 Gb |
| Вбудовані датчики | G-sensor;акселерометр;гіроскоп;датчик наближення;датчик освітлення |
| Відеоядро | Adreno 610 |
| Гарантія | 12 |
| Діагональ екрана | 6.9" |
| Діафрагма основної камери | f/1.8 |
| Діафрагма фронтальної камери | f/2.0 |
| Запис відео основної камери | Full HD / 1920 х 1080 / стереозвук |
| Запис відео фронтальної камери | Full HD/1920х1080/стереозвук |
| Клас телефону | Смартфони;Multi SIM |
| Комплект постачання | документація;кабель;Скріпка для виймання СІМ-карти;телефон;чохол |
| Кількість SIM-карт | 2 SIM |
| Кількість модулів фронтальної камери | 1 |
| Кількість ядер | 8 core |
| Матеріал екрану | скло |
| Матеріал корпуса | пластик |
| Метод стабілізації | цифровий |
| Мультимедіа | FM-радіо;ігри;відеоплеєр;мобільні сервіси Google;музичний плеєр;соціальні мережі |
| Навігація | GPS;A-GPS |
| Оперативна пам'ять | 8 Gb |
| Операційна система | Android 15 |
| Органайзер | будильник;годинник;диктофон;календар;калькулятор;нотатки;світовий час;секундомір;телефонна книга |
| Обладнання | гіроскоп |
| Основна камера | 50 Mpx |
| Особливості | Fast Charge 33W;IP64 |
| Особливості корпусу | Безрамковий дисплей |
| Покоління зв'язку (2G /3G/4G/5G) | 2G;3G;4G |
| Процесор | Qualcomm Snapdragon 685 |
| Роздільна здатність екрана | 1080 x 2340 pixels |
| Розміри (мм) | 171.08 x 82.05 x 8.55 мм |
| Розширення пам`яті | microSD, до 1 Тb |
| Стан товару | Новий |
| Також | смартфон |
| Тип дисплея | IPS |
| Форм-фактор | Моноблок |
| Формат SIM-карти | Nano |
| Фронтальна камера | 8 Mpx |
| Функції камери | автофокус;геотегінг;розпізнавання обличчя;спалах |
| Частота оновлення екрана | 144 Гц |
| Частота процесора | 2.8 GHz |
Інформація для замовлення
- Ціна: 10 790 ₴








