
Батарея універсальна Baseus EnerFill FC51 Bipow2 Pro 30000mAh 22,5W build cab.USB-C black (E0028100)
2 305 ₴
- В наявності
- Код: 00-00053243
+380 (93) 804-84-30
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ємність - 30000 mAh, електрохімічна система - Li-pol, Джерело заряду батареї - мережа 220 В, інтерфейси підключення (вихід) - USB, 2 x USB Type-C, Максимальна вихідна потужність, Вт - 22.5, вихідний струм - 1.5 A, 3 A, 2.4 A, 2 A, 2.22 A, 2.25 A, розмір - 124.7 х 71.2 х 43.1 мм, матеріал корпусу - пластик, вага - 630 г, Колір - чорний
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Baseus |
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Чорний |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 630 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| Місткість | 30000 mAh |
| Інтерфейси підключення (вихід) | 2 x USB Type-C;USB |
| Інтерфейси підключення (вхід) | USB Type-C |
| Вхідна напруга | 10 V;12 V;9 V;5 V |
| Гарантія | 12 |
| Джерело заряду батареї | мережа 220 В |
| Електрохімічна система | Li-pol |
| Максимальна вихідна потужність, Вт | 22.5 |
| Особливості | Power Delivery;З вбудованим кабелем;цифровий дисплей;Quick Charge 3.0 |
| Призначення | для планшета;для роутера;для смарт-годинників;для телефона |
| Також | павербанк для роутера |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 305 ₴









