
Батарея універсальна Baseus Comet 20000mAh 22.5W PD QC Purple (PPMD020105)
1 577 ₴
- В наявності
- Код: 00-00053584
+380 (93) 804-84-30
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ємність - 20000 mAh, електрохімічна система - Li-pol, Джерело заряду батареї - мережа 220 В, інтерфейси підключення (вихід) - USB Type-C, USB, Максимальна вихідна потужність, Вт - 22.5, вихідний струм - 1.5 A, 2.4 A, 2.22 A, 2.25 A, розмір - 132.3 x 70 x 35.9 мм, матеріал корпусу - пластик, Колір - фіолетовий
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Baseus |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Користувальницькі характеристики | |
| Місткість | 20000 mAh |
| Інтерфейси підключення (вихід) | USB;USB Type-C |
| Інтерфейси підключення (вхід) | USB Type-C |
| Вхідна напруга | 12 V;9 V;5 V |
| Вхідний струм | 1.5 А;3 A |
| Гарантія | 6 |
| Джерело заряду батареї | мережа 220 В |
| Електрохімічна система | Li-pol |
| Колір | Фіолетовий |
| Максимальна вихідна потужність, Вт | 22.5 |
| Особливості | Power Delivery;З вбудованим кабелем;цифровий дисплей;Quick Charge 3.0 |
| Призначення | для планшета; для телефона |
| Також шукають | зі швидкою зарядкою;найкращі;потужні;якісні |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 577 ₴








