
Батарея універсальна Canyon PB-301 30000mAh PD/20W, QC/3.0 (CNE-CPB301B)
1 791 ₴
- В наявності
- Код: 00-00042677
+380 (93) 804-84-30
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ємність - 30000 mAh, електрохімічна система - Li-pol, Джерело заряду батареї - USB, мережа 220 В, інтерфейси підключення (вихід) - 2 х USB, microUSB, 2 x USB Type-C, Максимальна вихідна потужність, Вт - 20, вихідний струм - 5 A, Колір - чорний
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Canyon |
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Місткість | 30000 mAh |
| Інтерфейси підключення (вихід) | 2 x USB Type-C;2 х USB;microUSB |
| Інтерфейси підключення (вхід) | microUSB;USB;USB Type-C |
| Вихідний струм | 5 A |
| Вхідна напруга | 9 V;5 V |
| Вхідний струм | 3 A |
| Гарантія | 24 |
| Джерело заряду батареї | USB;мережа 220 В |
| Електрохімічна система | Li-pol |
| Максимальна вихідна потужність, Вт | 20 |
| Особливості | Power Delivery;Quick Charge 3.0 |
| Призначення | для планшета;для плеєра;для роутера;для смарт-годинників;для телефона |
| Також | павербанк для роутера |
| Також шукають | великі;для айфону;зі швидкою зарядкою;найкращі;потужні |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 791 ₴
