Smart TV, з Wi-Fi, LED - телевізор, 24", 1366 x 768, з HDR, цифровий DVB-T, цифровий DVB-C, аналоговий, цифровий DVB-T2, 2 х 5 (10 Вт), 1 x USB, 1 x RJ-45, Аудіовхід, CI, Аудіовихід, Composite, 1 x HDMI, Антенний, Wi-Fi - так, Підтримка Smart TV - так, VESA - VESA (100х100мм), 624 x 393 x 118 мм
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Чорний |
| Операційна система | Android |
| Підтримка Smart TV | Так |
| Тип телевізора | LED |
| Користувальницькі характеристики | |
| HDR | з HDR |
| VESA | VESA (100х100 мм) |
| Wi-Fi | Да |
| Вага з підставкою | 3.2 кг |
| Гарантія | 12 |
| Діагональ екрана | 24" |
| Енергоспоживання | 36 Вт |
| Потужність динаміків | 2 х 5 (10 Вт) |
| Примітка | Офіційно імпортований ТВ |
| Роздільна здатність екрана | 1366 x 768 |
| Система кольоровості (підтримувані стандарти) | PAL;SECAM |
| Також | Smart TV |
| Технології поліпшення зображення | HDR |
| Тип підсвічування | LED підсвітка |
| Тип тюнера | аналоговий;цифровий DVB-C;цифровий DVB-T;цифровий DVB-T2 |
| Час відгуку матриці | 9.5mc |
| Частота розгортки панелі | 60 Гц |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 486 ₴





