Smart TV, з Wi-Fi, 32", 1366 x 768, з HDR, цифровий DVB-C, аналоговий, цифровий DVB-T2, цифровий DVB-S2, 2 х 10 (20 Вт), 1 x RJ-45, CI, USB, 3 x HDMI, Headphone, Wi-Fi - так, Підтримка Smart TV - так, VESA - VESA (100х200мм), 719 х 469 х 198 мм, 3.2 кг
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Xiaomi |
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Чорний |
| Операційна система | Google TV |
| Підтримка Smart TV | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Bluetooth | Да |
| DDR | 1GB |
| Flash Memory | 8GB |
| HDR | з HDR |
| VESA | VESA (100х200мм) |
| Wi-Fi | Да |
| Вага без підставки | 3.2 кг |
| Вага з підставкою | 3.1 кг |
| Гарантія | 12 |
| Додатково | Facebook;Google Play;IpTV;Megogo;Microsoft Teams;Netflix;Twitter;Vimeo;Youtube.com |
| Діагональ екрана | 32" |
| Енергоспоживання | 75 Вт |
| Потужність динаміків | 2 х 10 (20 Вт) |
| Роздільна здатність екрана | 1366 x 768 |
| Також | Smart TV |
| Тип підсвічування | LED підсвітка |
| Тип телевізора | Smart TV;з Wi-Fi |
| Тип тюнера | аналоговий;цифровий DVB-C;цифровий DVB-S2;цифровий DVB-T2 |
| Частота оновлення | 60 Гц |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 991 ₴







