Smart TV, з Wi-Fi, QLED - телевізор, 32", 1366 x 768, з HDR, цифровий DVB-C, аналоговий, цифровий DVB-T2, цифровий DVB-S2, 16 Вт, 1 x USB, 1 x RJ-45, CI, 2 x HDMI, Wi-Fi - так, Підтримка Smart TV - так, VESA - VESA (100х100мм), 715 x 465 x 180 мм, 3.2 кг
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | TCL |
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Чорний |
| Операційна система | Android |
| Підтримка Smart TV | Так |
| Тип телевізора | Qled |
| Користувальницькі характеристики | |
| Bluetooth | Да |
| HDR | з HDR |
| VESA | VESA (100х100 мм) |
| Wi-Fi | Да |
| Вага без підставки | 3.2 кг |
| Гарантія | 24 |
| Діагональ екрана | 32" |
| Контрастність | 3000:1 |
| Процесор зображення | Quad Core |
| Підтримувані формати | AV1;AVI;BMP;H.264;H.265;HEIF;JPG;MKV;MP3;MP4;MPG;PNG;TS;VP9;WebM;WMA;WMV |
| Роздільна здатність екрана | 1366 x 768 |
| Також | Smart TV |
| Тип матриці | VA |
| Тип підсвічування | Edge LED |
| Тип тюнера | аналоговий;цифровий DVB-C;цифровий DVB-S2;цифровий DVB-T2 |
| Частота оновлення | 60 Гц |
| Частота розгортки панелі | 60 Гц |
Інформація для замовлення
- Ціна: 8 187 ₴









