LED - телевізор, 24", 1366 x 768, без HDR, цифровий DVB-T, аналоговий, цифровий DVB-T2, 2 х 5 (10 Вт), 1 x RJ-45, COAX Out, USB, HDMI, Composite In (AV), Headphone, Антенний, Підтримка Smart TV - відсутня, VESA - VESA (100х100мм), 540 х 72 х 390 мм, 2.2 кг
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Satelit |
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Чорний |
| Тип телевізора | LED |
| Користувальницькі характеристики | |
| HDR | без HDR |
| VESA | VESA (100х100 мм) |
| Гарантія | 12 |
| Діагональ екрана | 24" |
| Контрастність | 1200:1 |
| Потужність динаміків | 2 х 5 (10 Вт) |
| Примітка | Офіційно імпортований ТВ |
| Підтримка Smart TV | відсутня |
| Роздільна здатність екрана | 1366 x 768 |
| Тип матриці | LCD |
| Тип підсвічування | Direct LED |
| Час відгуку матриці | 8mc |
| Частота оновлення | 60 Гц |
| Частота розгортки панелі | 60 Гц |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 797 ₴









