Стан товару - Новий, 6.88", 1640 х 720, 120 Гц, CPU - Unisoc T7250, 4 Gb, 128 Gb, 32 Mpx, Стабілізація - цифровий, Front - 8 Mpx, Bluetooth, WI-FI, 5200 mAh, FM-радіо, гіроскоп, чорний
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Xiaomi |
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Чорний |
| Форм-фактор | Моноблок |
| Стан | Новий |
| Тип пристрою | Мобільний телефон |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 198 г |
| Пам'ять і процесор | |
| Процесор | UNISOC T7250 |
| Екран | |
| Роздільна здатність екрану | 1640x720 |
| Частота оновлення екрану | 120 Гц |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність акумулятора | 5200 mAh |
| Інтерфейси і підключення | audio 3.5 мм;USB Type-C |
| Бездротові підключення | Bluetooth;WI-FI |
| Безпека | FaceUnlock |
| Вбудована пам'ять | 128 Gb |
| Вбудовані датчики | акселерометр;гіроскоп;датчик наближення;датчик освітлення |
| Відеоядро | Mali-G52 MP1 |
| Гарантія | 12 |
| Діагональ екрана | 6.88" |
| Діафрагма основної камери | f/2.0 |
| Діафрагма фронтальної камери | f/2.2 |
| Запис відео основної камери | Full HD / 1920 х 1080 / стереозвук |
| Клас телефону | Смартфони;Multi SIM |
| Комбінований слот | Да |
| Комплект постачання | документація;кабель;Скріпка для виймання СІМ-карти;телефон |
| Кількість SIM-карт | 2 SIM |
| Кількість модулів основної камери | 1 |
| Кількість модулів фронтальної камери | 1 |
| Кількість ядер | 8 core |
| Матеріал екрану | скло |
| Матеріал корпуса | пластик |
| Метод стабілізації | цифровий |
| Мультимедіа | FM-радіо;ігри;відеоплеєр;мобільні сервіси Google;музичний плеєр;соціальні мережі |
| Навігація | GPS;A-GPS |
| Оперативна пам'ять | 4 Gb |
| Операційна система | Android 14 |
| Органайзер | будильник;годинник;диктофон;календар;калькулятор;нотатки;світовий час;секундомір;телефонна книга |
| Обладнання | FM-радіо;гіроскоп |
| Основна камера | 32 Mpx |
| Особливості корпусу | каплевидний виріз |
| Покоління зв'язку (2G /3G/4G/5G) | 2G;3G;4G |
| Розміри (мм) | 173.3 x 79.4 x 8.26 мм |
| Розширення пам`яті | microSD, до 1 Тb |
| Стан товару | Новий |
| Також | смартфон |
| Тип дисплея | IPS |
| Формат SIM-карти | Nano |
| Фронтальна камера | 8 Mpx |
| Функції камери | автофокус;розпізнавання обличчя;спалах |
| Частота процесора | 2 GHz |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 894 ₴









