
Мобільний телефон Tecno Spark Go 3 4/128Gb Ink Black (4894947105272)
5 593 ₴
- В наявності
- Код: 00-00052685
+380 (93) 804-84-30
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Стан товару - Новий, 6.75", 1600 х 720, 120 Гц, CPU - Unisoc T7250, 4 Gb, 128 Gb, 13 Mpx, Стабілізація - цифровий, Front - 8 Mpx, Infrared port, Bluetooth, WI-FI, 5000 mAh, гіроскоп, чорний
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tecno |
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Чорний |
| Форм-фактор | Моноблок |
| Стан | Новий |
| Тип пристрою | Мобільний телефон |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 184 г |
| Пам'ять і процесор | |
| Процесор | UNISOC T7250 |
| Екран | |
| Роздільна здатність екрану | 1600x720 |
| Частота оновлення екрану | 120 Гц |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність акумулятора | 5000 mAh |
| Інтерфейси і підключення | audio 3.5 мм;USB Type-C |
| Безпека | Fingerprint |
| Вбудована пам'ять | 128 Gb |
| Вбудовані датчики | акселерометр;гіроскоп;датчик наближення;датчик освітлення |
| Гарантія | 12 |
| Діагональ екрана | 6.75" |
| Клас телефону | Смартфоні |
| Комплект постачання | документація;зарядний пристрій;кабель;телефон |
| Кількість SIM-карт | 2 SIM |
| Кількість модулів основної камери | 1 |
| Кількість модулів фронтальної камери | 1 |
| Кількість ядер | 8 core |
| Матеріал екрану | скло |
| Матеріал корпуса | пластик |
| Метод стабілізації | цифровий |
| Мультимедіа | FM-радіо;ігри;відеоплеєр;мобільні сервіси Google;музичний плеєр;соціальні мережі |
| Навігація | GPS |
| Оперативна пам'ять | 4 Gb |
| Операційна система | Android 15 |
| Органайзер | будильник;годинник;диктофон;календар;калькулятор;нотатки;світовий час;секундомір;телефонна книга |
| Обладнання | гіроскоп |
| Основна камера | 13 Mpx |
| Особливості | IP54 certified |
| Особливості корпусу | каплевидний виріз |
| Покоління зв'язку (2G /3G/4G/5G) | 2G;3G;4G |
| Розширення пам`яті | microSD, до 1 Тb |
| Стан товару | Новий |
| Також | смартфон |
| Тип дисплея | IPS |
| Формат SIM-карти | Nano |
| Фронтальна камера | 8 Mpx |
| Частота процесора | 1.8 GHz |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 593 ₴









