2.4", 240x320, CPU - Mediatek MT6261, 32 Mb, 32 Mb, 2800 mAh, червоний, чорний
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ergo |
| Країна виробник | Китай |
| Форм-фактор | Моноблок |
| Тип пристрою | Мобільний телефон |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 103.5 г |
| Пам'ять і процесор | |
| Процесор | MediaTek MT6261 |
| Екран | |
| Роздільна здатність екрану | 240x320 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність акумулятора | 2800 mAh |
| Інтерфейси і підключення | audio 3.5 мм |
| Вбудована пам'ять | 32 Mb |
| Гарантія | 12 |
| Діагональ екрана | 2.4" |
| Колір | червоний;чорний |
| Кількість SIM-карт | 2 SIM |
| Матеріал корпуса | пластик |
| Оперативна пам'ять | 32 Mb |
| Покоління зв'язку (2G /3G/4G/5G) | 2G |
| Розміри (мм) | 122.2 x 52.2 x 15 мм |
| Розширення пам`яті | microSD, до 32 Gb |
| Тип дисплея | TFT |
Інформація для замовлення
- Ціна: 822 ₴

