Стан товару - Відновлений, Стан після відновлення - REF B (хороший стан), 6.1", 1170 x 2532, 60 Гц, CPU - Apple A15 Bionic, 6 Gb, 128 Gb, 12 + 12 Mpx, Front - 12 Mpx, бездротова зарядка, Bluetooth, WI-FI, NFC, 3279 mAh, пило/вологозахист, швидке заряджання, стереодинаміки, антрацит
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Apple |
| Країна виробник | Китай |
| Форм-фактор | Моноблок |
| Тип пристрою | Мобільний телефон |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 172 г |
| Пам'ять і процесор | |
| Процесор | Apple A15 Bionic |
| Екран | |
| Частота оновлення екрану | 60 Гц |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інтерфейси і підключення | lightning |
| Бездротові технології | Bluetooth;WI-FI;бездротова зарядка;NFC |
| Безпека | FaceID |
| Вбудована пам'ять | 128 Gb |
| Вбудовані датчики | G-sensor;барометр;гіроскоп;датчик наближення;цифровий компас |
| Гарантія | 24 |
| Діагональ екрана | 6.1" |
| Діафрагма фронтальної камери | f/1.9 |
| Запис відео основної камери | 4K / 3840x2160 / стереозвук |
| Запис відео фронтальної камери | 4K / 3840x2160 / стереозвук |
| Клас телефону | Смартфони;Multi SIM;Захищені;Іміджеві |
| Колір | Антрацит |
| Кількість SIM-карт | 1 SIM + e-sim |
| Кількість модулів основної камери | 2 |
| Кількість модулів фронтальної камери | 1 |
| Кількість ядер | 6 core |
| Матеріал екрану | Ceramic Shield |
| Матеріал корпуса | метал;скло |
| Мультимедіа | ігри;відеоплеєр;музичний плеєр;соціальні мережі |
| Навігація | BeiDou;Galileo;QZSS;GPS;A-GPS;ГЛОНАСС |
| Оперативна пам'ять | 6 Gb |
| Операційна система | iOS 16 |
| Органайзер | будильник;годинник;диктофон;календар;калькулятор;нотатки;світовий час;секундомір;телефонна книга |
| Особливості | Apple Pay;IP68 certified |
| Особливості корпусу | безрамковий дисплей;водонепроникні |
| Покоління зв'язку (2G /3G/4G/5G) | 2G;3G;4G;5G |
| Стан після відновлення | REF B (хороший стан) |
| Стан товару | Відновлений |
| Стандарти зв'язку (GSM) | 850;900;1800;1900 |
| Також | смартфон |
| Тип дисплея | Super Retina XDR (OLED) |
| Формат SIM-карти | e-sim;Nano |
| Фронтальна камера | 12 Mpx |
| Функції камери | HDR;автофокус;геотегінг;панорама;покадрова зйомка;розпізнавання обличчя;спалах |
Інформація для замовлення
- Ціна: 18 496 ₴






