Ємність - 20000 mAh, електрохімічна система - Li-pol, Джерело заряду батареї - мережа 220 В, інтерфейси підключення (вихід) - 1 х USB, Lightning, 2 x USB Type-C, Максимальна вихідна потужність, Вт - 22.5, вихідний струм - 1.5 A, 3 A, 2.4 A, 2 A, 2.22 A, 1.67 A, розмір - 180 x 80 x 30 мм, матеріал корпусу - пластик, вага - 450 г, Колір - чорний
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Dudao |
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Чорний |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 450 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| Місткість | 20000 mAh |
| Інтерфейси підключення (вихід) | 1 х USB;2 x USB Type-C;Lightning |
| Інтерфейси підключення (вхід) | USB Type-C |
| Вхідна напруга | 12 V;9 V;5 V |
| Вхідний струм | 1.5 A;2 А;3 A |
| Гарантія | 12 |
| Джерело заряду батареї | мережа 220 В |
| Електрохімічна система | Li-pol |
| Максимальна вихідна потужність, Вт | 22.5 |
| Особливості | Power Delivery;цифровий дисплей;Quick Charge 2.0;Quick Charge 3.0 |
| Призначення | для планшета;для плеєра;для роутера;для смарт-годинників;для телефона |
| Також | павербанк для роутера |
| Також шукають | зі швидкою зарядкою;найкращі;недорогі;потужні |
Інформація для замовлення
- Ціна: 884 ₴



