
Мобільний телефон Blackview XPLORE 1 12/256Gb Black (6931548323884)
16 458 ₴
- В наявності
- Код: 00-00052269
+380 (93) 804-84-30
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Стан товару - Новий, 6.78", 1080 x 2460 pixels, 120 Гц, CPU - Mediatek Dimensity 7050, 12 Gb, 256 Gb, 64 + 20 Mpx, Стабілізація - цифровий, Front - 50 Mpx, Bluetooth, WI-FI, NFC, 20000 mA, FM-радіо, ліхтарик, підтримка OTG, пило/вологозахист, гіроскоп, швидке заряджання, додатковий дисплей, чорний
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Blackview |
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Чорний |
| Форм-фактор | Моноблок |
| Стан | Новий |
| Тип пристрою | Мобільний телефон |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 638 г |
| Пам'ять і процесор | |
| Процесор | Mediatek Dimensity 7050 |
| Екран | |
| Частота оновлення екрану | 120 Гц |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інтерфейси і підключення | USB Type-C |
| Бездротові технології | Bluetooth;WI-FI;NFC |
| Безпека | Fingerprint |
| Вбудована пам'ять | 256 Gb |
| Відеоядро | ARM Mali-G68 MC4 |
| Гарантія | 12 |
| Діагональ екрана | 6.78" |
| Діафрагма основної камери | f/1.8 |
| Запис відео основної камери | 4K / 3840x2160 / стереозвук |
| Запис відео фронтальної камери | 4K / 3840x2160 / стереозвук |
| Клас телефону | Смартфони;Multi SIM;Захищені |
| Кількість SIM-карт | 2 SIM |
| Кількість модулів основної камери | 2 |
| Кількість модулів фронтальної камери | 1 |
| Кількість ядер | 8 core |
| Матеріал екрану | Gorilla Glass 5 |
| Метод стабілізації | цифровий |
| Мультимедіа | FM-радіо;ігри;відеоплеєр;мобільні сервіси Google;музичний плеєр;соціальні мережі |
| Навігація | BeiDou;Galileo;QZSS;GPS;ГЛОНАСС |
| Оперативна пам'ять | 12 Gb |
| Операційна система | Android 15 |
| Органайзер | будильник;годинник;диктофон;календар;калькулятор;нотатки;світовий час;секундомір;телефонна книга |
| Покоління зв'язку (2G /3G/4G/5G) | 2G;3G;4G;5G |
| Роздільна здатність екрана | 1080 x 2460 pixels |
| Стан товару | Новий |
| Також | смартфон |
| Тип дисплея | IPS |
| Формат SIM-карти | Nano |
| Фронтальна камера | 50 Mpx |
| Функції камери | HDR;автофокус;геотегінг;розпізнавання обличчя;спалах |
| Частота процесора | 2.6 GHz |
Інформація для замовлення
- Ціна: 16 458 ₴






