Smart TV, з Wi-Fi, QLED - телевізор, 4K-телевізори, 65", 3840 x 2160, з HDR, цифровий DVB-C, цифровий DVB-T2, 40 Вт, 1 x USB, 1 x оптичний аудіо, 1 x RJ-45, CI, 1 x USB 3.0, Аудіовихід, 4 x HDMI, Wi-Fi - так, Підтримка Smart TV - так, VESA - VESA (300x300 мм), 1450.5 x 905.3 x 284.5 мм, 22.37 кг
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Philips |
| Країна виробник | Польща |
| Колір | Чорний |
| Підтримка Smart TV | Так |
| Роздільна здатність екрану | 3840x2160 |
| Тип телевізора | Qled |
| Користувальницькі характеристики | |
| Bluetooth | Да |
| Flash Memory | 8GB |
| HDR | з HDR |
| VESA | VESA (300x300 мм) |
| Wi-Fi | Да |
| Гарантія | 24 |
| Діагональ екрана | 65" |
| Органи управління | Голосовий пошук;мультимедійний пульт;управління смартфоном |
| Також | Smart TV |
| Також шукають | великі;для PlayStation;для ігор;з Інтернетом;з тв тюнером;на стіну |
| Тип матриці | QLED |
| Тип підсвічування | Direct LED |
| Тип тюнера | цифровий DVB-C;цифровий DVB-T2 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 46 480 ₴







