Smart TV, 4K-телевізори, 43", 3840 x 2160, з HDR, цифровий DVB-C, 2 х 12 (24 Вт), 1 x оптичний аудіо, 3 x USB, CI, 4 x HDMI, Headphone, Wi-Fi - так, Підтримка Smart TV - так, VESA - VESA (200x200мм), 962 x 233 x 622 мм
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Kivi |
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Чорний |
| Підтримка Smart TV | Так |
| Роздільна здатність екрану | 3840x2160 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Bluetooth | Да |
| DDR | 1.5GB |
| Flash Memory | 8GB |
| HDR | з HDR |
| VESA | VESA (200x200 мм) |
| Wi-Fi | Да |
| Гарантія | 12 |
| Діагональ екрана | 43" |
| Потужність динаміків | 2 х 12 (24 Вт) |
| Примітка | Офіційно імпортований ТВ |
| Система кольоровості (підтримувані стандарти) | NTSC;PAL;SECAM |
| Також | Smart TV |
| Технології поліпшення зображення | 4K Upscaling;HDR |
| Тип підсвічування | Direct LED |
| Тип телевізора | Smart TV;4K-телевізори |
| Час відгуку матриці | 9.5mc |
| Частота оновлення | 60Гц |
| Частота розгортки панелі | 60 Гц |
Інформація для замовлення
- Ціна: 12 700 ₴










