
Мобільний телефон Samsung Galaxy S25 Edge 12/256Gb Titanium Silver (SM-S937BZSDEUC)
50 050 ₴
- В наявності
- Код: 00-00051232
+380 (93) 804-84-30
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Стан товару - Новий, 6.7", 1440 x 3120, 120 Гц, CPU - Qualcomm Snapdragon 8 Elite, 12 Gb, 256 Gb, 200 + 12 Мп, Стабілізація - оптична, Front - 12 Mpx, бездротова зарядка, Bluetooth, WI-FI, NFC, 3900 mAh, гіроскоп, швидке заряджання, сріблястий
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Samsung |
| Країна виробник | В'єтнам |
| Колір | Сріблястий |
| Форм-фактор | Моноблок |
| Стан | Новий |
| Тип пристрою | Мобільний телефон |
| Пам'ять і процесор | |
| Процесор | Qualcomm Snapdragon 8 Elite |
| Екран | |
| Частота оновлення екрану | 120 Гц |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність акумулятора | 3900 mAh |
| Інтерфейси і підключення | USB Type-C |
| Бездротові технології | Bluetooth;WI-FI;бездротова зарядка;NFC |
| Безпека | FaceUnlock;Fingerprint |
| Вага | 163 грам |
| Вбудована пам'ять | 256 Gb |
| Вбудовані датчики | G-sensor;акселерометр;гіроскоп;датчик наближення;датчик освітлення |
| Відеоядро | Adreno 830 |
| Гарантія | 12 |
| Діагональ екрана | 6.7" |
| Діафрагма основної камери | f/1.7 + f/2.2 |
| Діафрагма фронтальної камери | f/2.2 |
| Запис відео основної камери | 8K UHD (7680 x 4320), 30fps |
| Запис відео фронтальної камери | 8K UHD (7680 x 4320), 30fps |
| Клас телефону | Смартфони;Multi SIM;Іміджеві |
| Комплект постачання | документація;кабель;Скріпка для виймання СІМ-карти;телефон |
| Кількість SIM-карт | 2 SIM + e-sim |
| Кількість модулів основної камери | 2 |
| Кількість модулів фронтальної камери | 1 |
| Кількість ядер | 8 core |
| Матеріал екрану | Corning Gorilla Glass Ceramic 2 |
| Матеріал корпуса | скло;титан |
| Метод стабілізації | оптична |
| Мультимедіа | FM-радіо;ігри;відеоплеєр;мобільні сервіси Google;музичний плеєр;соціальні мережі |
| Навігація | BeiDou;Galileo;GPS;ГЛОНАСС |
| Оперативна пам'ять | 12 Gb |
| Операційна система | Android 15 |
| Органайзер | будильник;годинник;диктофон;календар;калькулятор;нотатки;світовий час;секундомір;телефонна книга |
| Обладнання | гіроскоп;швидке заряджання |
| Основна камера | 200 + 12 Мп |
| Особливості корпусу | Безрамковий дисплей |
| Покоління зв'язку (2G /3G/4G/5G) | 2G;3G;4G;5G |
| Роздільна здатність екрана | 1440 x 3120 |
| Розміри (мм) | 158.2 x 75.6 x 5.8 мм |
| Стан товару | Новий |
| Також | смартфон |
| Тип дисплея | LTPO AMOLED |
| Формат SIM-карти | e-sim;Nano |
| Фронтальна камера | 12 Mpx |
| Функції камери | HDR;автофокус;геотегінг;панорама;розпізнавання обличчя;спалах |
| Частота процесора | 4.47 GHz |
Інформація для замовлення
- Ціна: 50 050 ₴








