Стан товару - Новий, 6.88", 1640 х 720, 120 Гц, CPU - MediaTek Helio G81 Extreme, 4 Gb, 64 Gb, 50 Mpx, Стабілізація - цифровий, Front - 8 Mpx, Bluetooth, WI-FI, 5200 mAh, пило/вологозахист, гіроскоп, швидке заряджання, салатовий
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Motorola |
| Країна виробник | Китай |
| Форм-фактор | Моноблок |
| Стан | Новий |
| Тип пристрою | Мобільний телефон |
| Екран | |
| Роздільна здатність екрану | 1640x720 |
| Частота оновлення екрану | 120 Гц |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність акумулятора | 5200 mAh |
| Інтерфейси і підключення | audio 3.5 мм;USB Type-C |
| Бездротові підключення | Bluetooth;WI-FI |
| Безпека | FaceUnlock;Fingerprint |
| Вага | 194 |
| Вбудована пам'ять | 64 Gb |
| Вбудовані датчики | акселерометр;гіроскоп;датчик наближення;датчик освітлення;компас |
| Відеоядро | ARM Mali-G52 MC2 |
| Гарантія | 12 |
| Діагональ екрана | 6.88" |
| Діафрагма основної камери | f/1.8 |
| Діафрагма фронтальної камери | f/2.0 |
| Запис відео основної камери | Full HD (1920x1080) |
| Запис відео фронтальної камери | Full HD/1920х1080/стереозвук |
| Клас телефону | Смартфони;Multi SIM |
| Колір | салатовий |
| Комплект постачання | документація;кабель;телефон;чохол |
| Кількість SIM-карт | 2 SIM |
| Кількість модулів основної камери | 1 |
| Кількість модулів фронтальної камери | 1 |
| Кількість ядер | 8 core |
| Матеріал екрану | Corning Gorilla Glass 3 |
| Матеріал корпуса | пластик;штучна шкіра |
| Метод стабілізації | цифровий |
| Мультимедіа | FM-радіо;ігри;відеоплеєр;мобільні сервіси Google;музичний плеєр;соціальні мережі |
| Навігація | Galileo;GPS;ГЛОНАСС |
| Оперативна пам'ять | 4 Gb |
| Операційна система | Android 15 |
| Органайзер | будильник;годинник;диктофон;календар;калькулятор;нотатки;світовий час;секундомір;телефонна книга |
| Обладнання | гіроскоп;пило/вологозахист;швидке заряджання |
| Основна камера | 50 Mpx |
| Особливості | IP64 |
| Особливості корпусу | каплевидний виріз |
| Покоління зв'язку (2G /3G/4G/5G) | 2G;3G;4G |
| Процесор | MediaTek Helio G81 Extreme |
| Розміри (мм) | 171.35 x 77.50 x 8.31 мм |
| Розширення пам`яті | microSD, до 1 Тb |
| Стан товару | Новий |
| Також | смартфон |
| Тип дисплея | TFT |
| Формат SIM-карти | Nano |
| Фронтальна камера | 8 Mpx |
| Функції камери | автофокус;геотегінг;панорама;розпізнавання обличчя;спалах |
| Частота процесора | 2 GHz |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 370 ₴










