
Батарея універсальна Vinga 20000 mAh 65W Display USB-C Cable Grey (VPBB2065C)
2 299 ₴
- В наявності
- Код: 00-00051378
+380 (93) 804-84-30
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ємність - 20000 mAh, електрохімічна система - Li-pol, Джерело заряду батареї - USB, USB Type C, інтерфейси підключення (вихід) - 1 х USB, 2 x USB Type-C, Максимальна вихідна потужність, Вт - 65, вихідний струм - 1.5 A, 5 A, 3 A, 4.5 A, 2 A, 3.25 A, 2.25 A, розмір - 108 х 68 х 32.5 мм, матеріал корпусу - термопластик, пластик, вага - 352 г, Колір - сірий
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Vinga |
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Сірий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 352 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| Місткість | 20000 mAh |
| Інтерфейси підключення (вихід) | 1 х USB;2 x USB Type-C |
| Інтерфейси підключення (вхід) | USB;USB Type-C |
| Вхідна напруга | 12 V;15 V;20 V;9 V;5 V |
| Вхідний струм | 2.25 A;3 A |
| Гарантія | 12 |
| Джерело заряду батареї | USB;USB Type C |
| Електрохімічна система | Li-pol |
| Захист | захист від короткого замикання;захист від перегріву |
| Максимальна вихідна потужність, Вт | 65 |
| Матеріал корпусу | термопластик; пластик |
| Особливості | цифровий дисплей |
| Призначення | для ноутбука;для планшета;для плеєра;для роутера;для смарт-годинників;для телефона |
| Розмір | 108 х 68 х 32.5 мм |
| Також | павербанк для роутера |
| Також шукають | для айфону;потужні |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 299 ₴








