
Батарея універсальна Vinga 20000 mAh 45W Display Cable (VPBB2045C)
1 999 ₴
- В наявності
- Код: 00-00051243
+380 (93) 804-84-30
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ємність - 20000 mAh, Джерело заряду батареї - USB, інтерфейси підключення (вихід) - USB Type-C, USB, Максимальна вихідна потужність, Вт - 45, вихідний струм - 1.5 A, 3 A, 2 A, 2.25 A, розмір - 103 х 71 х 29 мм, матеріал корпусу - вогнетривкий пластик, вага - 330 г, Колір - чорний
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Vinga |
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 330 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| Місткість | 20000 mAh |
| Інтерфейси підключення (вихід) | USB;USB Type-C |
| Інтерфейси підключення (вхід) | USB Type-C |
| Вихідний струм | 1.5 A;2 A;2.25 A;3 A |
| Вхідна напруга | 12 V;15 V;20 V;9 V;5 V |
| Гарантія | 12 |
| Джерело заряду батареї | USB |
| Захист | захист від короткого замикання;захист від перегріву;захист від перезаряду |
| Максимальна вихідна потужність, Вт | 45 |
| Матеріал корпусу | вогнетривкий пластик |
| Призначення | для планшета;для плеєра;для телефона |
| Також шукають | для айфону;потужні |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 999 ₴








