
Батарея універсальна Vinga 20000 mAh 22.5W Display Black (VPBB2022)
1 499 ₴
- В наявності
- Код: 00-00050977
+380 (93) 804-84-30
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ємність - 20000 mAh, електрохімічна система - Li-pol, Джерело заряду батареї - USB, інтерфейси підключення (вихід) - USB Type-C, 2 х USB, Максимальна вихідна потужність, Вт - 22.5, вихідний струм - 1.5 A, 3 A, 2 A, 2.22 A, 1.67 A, 2.25 A, розмір - 146 х 68 х 28 мм, матеріал корпусу - термопластик, пластик, вага - 422 г, Колір - чорний
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Vinga |
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 422 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| Місткість | 20000 mAh |
| Інтерфейси підключення (вихід) | 2 х USB;USB Type-C |
| Інтерфейси підключення (вхід) | USB Type-C |
| Вихідний струм | 1.5 A;1.67 A;2 A;2.22 A;2.25 A;3 A |
| Вхідна напруга | 9 V;5 V |
| Вхідний струм | 2 А;3 A |
| Гарантія | 12 |
| Джерело заряду батареї | USB |
| Електрохімічна система | Li-pol |
| Захист | захист від короткого замикання;захист від перегріву |
| Максимальна вихідна потужність, Вт | 22.5 |
| Матеріал корпусу | термопластик; пластик |
| Особливості | цифровий дисплей |
| Призначення | для планшета;для плеєра;для роутера;для смарт-годинників;для телефона |
| Також | павербанк для роутера |
| Також шукають | для айфону;потужні |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 499 ₴







