Ємність - 10000 mAh, електрохімічна система - Li-pol, Джерело заряду батареї - USB Type C, інтерфейси підключення (вихід) - 2 х USB, Максимальна вихідна потужність, Вт - 10, вихідний струм - 2.1 A, розмір - 146 х 68 х 16 мм, матеріал корпусу - термопластик, пластик, вага - 220 г, Колір - чорний
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Vinga |
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 220 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| Місткість | 10000 mAh |
| Інтерфейси підключення (вихід) | 2 х USB |
| Інтерфейси підключення (вхід) | USB Type-C |
| Вихідний струм | 2.1 A |
| Вхідна напруга | 5 V |
| Вхідний струм | 2 А |
| Гарантія | 12 |
| Джерело заряду батареї | USB Type C |
| Електрохімічна система | Li-pol |
| Захист | захист від короткого замикання;захист від перегріву |
| Максимальна вихідна потужність, Вт | 10 |
| Матеріал корпусу | термопластик; пластик |
| Призначення | для планшета;для плеєра;для роутера;для смарт-годинників;для телефона |
| Також | павербанк для роутера |
Інформація для замовлення
- Ціна: 529 ₴







