
Мобільний телефон Oppo A6 Pro 8/256GB Stellar Blue (OFCPH2799 _BLUE _8/256)
12 154 ₴
- В наявності
- Код: 00-00020294
+380 (93) 804-84-30
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Стан товару - Новий, 6.57", 2372x1080, 120 Гц, CPU - MediaTek Helio G100, 8 Gb, 256 Gb, 50 + 2 Mpx, Стабілізація - цифровий, Front - 16 Mpx, Bluetooth, WI-FI, NFC, 7000 mAh, швидке заряджання, стереодинаміки, темно-синій
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | OPPO |
| Країна виробник | Китай |
| Форм-фактор | Моноблок |
| Стан | Новий |
| Тип пристрою | Мобільний телефон |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 188 г |
| Пам'ять і процесор | |
| Процесор | MediaTek Helio G100 |
| Екран | |
| Роздільна здатність екрану | 2372x1080 |
| Частота оновлення екрану | 120 Гц |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність акумулятора | 7000 mAh |
| Інтерфейси і підключення | USB Type-C |
| Бездротові підключення | Bluetooth;WI-FI;NFC |
| Безпека | FaceUnlock;Fingerprint |
| Вбудована пам'ять | 256 Gb |
| Вбудовані датчики | акселерометр;гіроскоп;датчик наближення;датчик освітлення |
| Відеоядро | ARM Mali-G57 MC2 |
| Гарантія | 12 |
| Діагональ екрана | 6.57" |
| Запис відео основної камери | Full HD / 1920 х 1080 / стереозвук |
| Запис відео фронтальної камери | Full HD/1920х1080/стереозвук |
| Клас телефону | Смартфони;Multi SIM |
| Комплект постачання | документація;зарядний пристрій;кабель;Скріпка для виймання СІМ-карти;телефон;чохол |
| Кількість SIM-карт | 2 SIM |
| Кількість модулів основної камери | 2 |
| Кількість модулів фронтальної камери | 1 |
| Кількість ядер | 8 core |
| Матеріал екрану | AGC Dragontrail DT-STAR D+ |
| Матеріал корпуса | пластик |
| Метод стабілізації | цифровий |
| Мультимедіа | FM-радіо;ігри;відеоплеєр;мобільні сервіси Google;музичний плеєр;соціальні мережі |
| Навігація | BeiDou;Galileo;QZSS;GPS;ГЛОНАСС |
| Оперативна пам'ять | 8 Gb |
| Операційна система | Android 15 |
| Органайзер | будильник;годинник;диктофон;календар;калькулятор;нотатки;світовий час;секундомір;телефонна книга |
| Обладнання | стереодинаміки;швидке заряджання |
| Основна камера | 50 + 2 Mpx |
| Особливості | IP69 certified |
| Особливості корпусу | безрамковий дисплей;водонепроникні |
| Покоління зв'язку (2G /3G/4G/5G) | 2G;3G;4G |
| Розміри (мм) | 75.02 х 8 х 158.2 мм |
| Розширення пам`яті | microSD |
| Стан товару | Новий |
| Також | смартфон |
| Тип дисплея | AMOLED |
| Формат SIM-карти | Nano |
| Фронтальна камера | 16 Mpx |
| Функції камери | автофокус; спалах |
| Частота процесора | 2.2 GHz |
Інформація для замовлення
- Ціна: 12 154 ₴









