Телевізор Vinga L43FHD25B — це гармонійне поєднання сучасних технологій та вишуканого дизайну. Діагональ екрану в 43 дюйми разом з роздільною здатністю 1920 x 1080 (Full HD) забезпечує яскраве, чітке та деталізоване зображення, яке захоплює та вабить.
Завдяки LCD-матриці телевізор відтворює насичені кольори та відмінну контрастність, підтримуючи частоту розгортки 60 Гц. Це означає, що динамічні сцени відтворюються без затримок і ефекту "розмивання".
Ідеально підходить для сучасного дому завдяки підтримці цифрових тюнерів DVB-T2 і DVB-S2. Ви отримуєте доступ до великої кількості каналів без потреби в додаткових пристроях.
Звукова система представлена двома динаміками по 8 Вт, яка забезпечують чітке й об’ємне звучання, на якому б рівні ви не слухали.
Різноманіття інтерфейсів — 2 x HDMI, Composite In (AV), COAX Out, 1 x цифровий аудіовихід, 2 x USB та інші — дозволяє підключати безліч пристроїв, від ігрових консолей до медіаплеєрів.
Телевізор легко вписується в будь-який інтер'єр завдяки кріпленню VESA (200x200мм). З вагою в 5,7 кг він мобільний та енергоефективний — споживає в середньому 85 Вт.
Це прекрасний вибір для тих, хто цінує якість зображення та звуку в поєднанні з багатофункціональністю та економністю. Якщо шукаєте оптимальне рішення для дому, Vinga L43FHD25B стане чудовим супутником розваг та відпочинку.
Завдяки LCD-матриці телевізор відтворює насичені кольори та відмінну контрастність, підтримуючи частоту розгортки 60 Гц. Це означає, що динамічні сцени відтворюються без затримок і ефекту "розмивання".
Ідеально підходить для сучасного дому завдяки підтримці цифрових тюнерів DVB-T2 і DVB-S2. Ви отримуєте доступ до великої кількості каналів без потреби в додаткових пристроях.
Звукова система представлена двома динаміками по 8 Вт, яка забезпечують чітке й об’ємне звучання, на якому б рівні ви не слухали.
Різноманіття інтерфейсів — 2 x HDMI, Composite In (AV), COAX Out, 1 x цифровий аудіовихід, 2 x USB та інші — дозволяє підключати безліч пристроїв, від ігрових консолей до медіаплеєрів.
Телевізор легко вписується в будь-який інтер'єр завдяки кріпленню VESA (200x200мм). З вагою в 5,7 кг він мобільний та енергоефективний — споживає в середньому 85 Вт.
Це прекрасний вибір для тих, хто цінує якість зображення та звуку в поєднанні з багатофункціональністю та економністю. Якщо шукаєте оптимальне рішення для дому, Vinga L43FHD25B стане чудовим супутником розваг та відпочинку.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Vinga |
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Чорний |
| Роздільна здатність екрану | 1920x1080 |
| Розміри | |
| Вага | 8.24 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| HDR | без HDR |
| VESA | VESA (200x200 мм) |
| Інтерфейси під'єднання | 1 x цифровий аудіовихід;2 x HDMI;2 x USB;CI;COAX Out;Composite In (AV);Headphone;Антенний |
| Вага з підставкою | 5.7 кг |
| Вага паковання | 8.24 кг |
| Гарантія | 12 |
| Діагональ екрана | 43" |
| Енергоспоживання | 85 Вт |
| Контрастність | 3000:1 |
| Потужність динаміків | 2 x 8 (16 Вт) |
| Примітка | Офіційно імпортований ТВ |
| Підтримка Smart TV | відсутня |
| Підтримувані формати | AVI;BMP;dat;JPEG;JPG;MKV;MOV;MP3;MP4;MPG;PNG;TS;TXT;VOB |
| Розміри без підставки | W955xD84xH555 мм |
| Розміри з підставкою | W955xD206xH603 мм |
| Система кольоровості (підтримувані стандарти) | PAL;SECAM |
| Також шукають | в дитячу кімнату;для супутникового ТБ;з тв тюнером;на стіну;до 10000 грн |
| Тип матриці | LCD |
| Тип телевізора | LED - телевізор |
| Тип тюнера | цифровий DVB-S2;цифровий DVB-T2 |
| Час відгуку матриці | 8mc |
| Частота розгортки панелі | 60 Гц |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 299 ₴






