Стан товару - Новий, 6.77", 2392 x 1080, 120 Гц, CPU - Qualcomm Snapdragon 6 Gen 3, 8 Gb, 512 Gb, 50 + 2 Mpx, Стабілізація - цифровий, Front - 20 Mpx, Infrared port, Bluetooth, WI-FI, NFC, 5520 mAh, гіроскоп, швидке заряджання, штучний інтелект, сріблястий
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Xiaomi |
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Сріблястий |
| Форм-фактор | Моноблок |
| Стан | Новий |
| Тип пристрою | Мобільний телефон |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 178 г |
| Пам'ять і процесор | |
| Процесор | Qualcomm Snapdragon 6 Gen 3 |
| Екран | |
| Роздільна здатність екрану | 2392x1080 |
| Частота оновлення екрану | 120 Гц |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність акумулятора | 5520 mAh |
| Інтерфейси і підключення | USB Type-C |
| Бездротові підключення | Bluetooth;Infrared port;WI-FI;NFC |
| Безпека | FaceUnlock;Fingerprint |
| Вбудована пам'ять | 512 Gb |
| Вбудовані датчики | G-sensor;гіроскоп;датчик наближення;датчик освітлення |
| Відеоядро | Adreno 710 |
| Гарантія | 12 |
| Діагональ екрана | 6.77" |
| Діафрагма основної камери | f/1.8 |
| Клас телефону | Смартфони;Multi SIM |
| Комплект постачання | документація;кабель;Скріпка для виймання СІМ-карти;телефон;чохол |
| Кількість SIM-карт | 2 SIM |
| Кількість модулів основної камери | 2 |
| Кількість модулів фронтальної камери | 1 |
| Кількість ядер | 8 core |
| Матеріал екрану | скло |
| Матеріал корпуса | алюміній;скло |
| Метод стабілізації | цифровий |
| Мультимедіа | ігри;відеоплеєр;мобільні сервіси Google;музичний плеєр;соціальні мережі |
| Навігація | Galileo;GPS;A-GPS;ГЛОНАСС |
| Оперативна пам'ять | 8 Gb |
| Операційна система | Android 16 |
| Органайзер | будильник;годинник;диктофон;календар;калькулятор;нотатки;світовий час;секундомір;телефонна книга |
| Обладнання | гіроскоп;швидке заряджання;штучний інтелект |
| Основна камера | 50 + 2 Mpx |
| Особливості | Fast charging 45W;IP65;Reverse wireless charging |
| Особливості корпусу | Безрамковий дисплей |
| Покоління зв'язку (2G /3G/4G/5G) | 2G;3G;4G;5G |
| Розміри (мм) | 164 x 75.42 x 7.35 мм |
| Стан товару | Новий |
| Також | смартфон |
| Тип дисплея | AMOLED |
| Формат SIM-карти | Nano |
| Фронтальна камера | 20 Mpx |
| Функції камери | HDR;автофокус;геотегінг;панорама;розпізнавання обличчя;спалах |
| Частота процесора | 2.4 GHz |
Інформація для замовлення
- Ціна: 12 443 ₴










