Стан товару - Новий, 6.9", 2608x1200, 120 Гц, CPU - Qualcomm Snapdragon 8 Elite Gen 5, 16 Gb, 512 Gb, 200 + 50 + 50 Mpx, Стабілізація - оптична, Front - 50 Mpx, Bluetooth, WI-FI, NFC, 6000 mAh, пило/вологозахист, гіроскоп, швидке заряджання, бездротове заряджання, білий
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Xiaomi |
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Білий |
| Форм-фактор | Моноблок |
| Стан | Новий |
| Тип пристрою | Мобільний телефон |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 219 г |
| Пам'ять і процесор | |
| Процесор | Qualcomm Snapdragon 8 Elite Gen 5 |
| Екран | |
| Роздільна здатність екрану | 2608x1200 |
| Частота оновлення екрану | 120 Гц |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність акумулятора | 6000 mAh |
| Інтерфейси і підключення | USB Type-C |
| Бездротові підключення | Bluetooth;WI-FI;NFC |
| Безпека | FaceUnlock;Fingerprint |
| Вбудована пам'ять | 512 Gb |
| Вбудовані датчики | акселерометр;гіроскоп;датчик наближення;датчик освітлення;цифровий компас |
| Відеоядро | Adreno 840 |
| Гарантія | 24 |
| Діагональ екрана | 6.9" |
| Діафрагма основної камери | f/1.67 + f/2.39-2.96 + f/2.2 |
| Діафрагма фронтальної камери | f/2.2 |
| Запис відео основної камери | 8K UHD (7680 x 4320), 30fps |
| Запис відео фронтальної камери | 4K / 3840x2160 / стереозвук |
| Клас телефону | Смартфони;Multi SIM |
| Комплект постачання | документація;Скріпка для виймання СІМ-карти;телефон |
| Кількість SIM-карт | 2 SIM |
| Кількість модулів основної камери | 3 |
| Кількість модулів фронтальної камери | 1 |
| Кількість ядер | 8 core |
| Матеріал екрану | Xiaomi Shield Glass 3.0 |
| Матеріал корпуса | метал; пластик |
| Метод стабілізації | оптична |
| Мультимедіа | FM-радіо;ігри;відеоплеєр;мобільні сервіси Google;музичний плеєр;соціальні мережі |
| Навігація | GPS;A-GPS |
| Оперативна пам'ять | 16 Gb |
| Операційна система | Android 16 |
| Органайзер | будильник;годинник;диктофон;календар;калькулятор;нотатки;світовий час;секундомір;телефонна книга |
| Обладнання | бездротове заряджання;гіроскоп;пило/вологозахист;швидке заряджання |
| Основна камера | 200 + 50 + 50 Mpx |
| Особливості | Fast Charge 90W;IP68 certified;Безпровідна зарядка |
| Особливості корпусу | безрамковий дисплей;водонепроникні |
| Покоління зв'язку (2G /3G/4G/5G) | 2G;3G;4G |
| Розміри (мм) | 162.9 x 77.6 x 8.29 мм |
| Стан товару | Новий |
| Топ популярних моделей | Xiaomi 17 Ultra |
| Також | смартфон |
| Тип дисплея | OLED |
| Формат SIM-карти | Nano |
| Фронтальна камера | 50 Mpx |
| Функції камери | автофокус;геотегінг;панорама;розпізнавання обличчя;спалах |
| Частота процесора | 4.6 GHz |
Інформація для замовлення
- Ціна: 64 105 ₴










