Стан товару - Новий, 2.8", 240x320, 60 Гц, CPU - MediaTek MT6261D, 32 Mb, 32 Mb, 0.3 Mpx, Bluetooth, 2000 mAh, FM-радіо, пило/вологозахист, чорний
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ulefone |
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Чорний |
| Форм-фактор | Моноблок |
| Стан | Новий |
| Тип пристрою | Мобільний телефон |
| Пам'ять і процесор | |
| Процесор | MediaTek MT6261D |
| Екран | |
| Роздільна здатність екрану | 240x320 |
| Частота оновлення екрану | 60 Гц |
| Мультимедіа | |
| Функції камери | Спалах |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність акумулятора | 2000 mAh |
| Інтерфейси і підключення | audio 3.5 мм;USB Type-C |
| Бездротові підключення | Bluetooth |
| Вага | 160 грам |
| Вбудована пам'ять | 32 Mb |
| Гарантія | 12 |
| Діагональ екрана | 2.8" |
| Клас телефону | Кнопкові телефони;Multi SIM;Захищені |
| Кількість SIM-карт | 2 SIM |
| Кількість модулів основної камери | 1 |
| Матеріал корпуса | гума; пластик |
| Мультимедіа | FM-радіо;музичний плеєр |
| Оперативна пам'ять | 32 Mb |
| Операційна система | no OS |
| Органайзер | будильник;годинник;календар;калькулятор;нотатки;телефонна книга |
| Обладнання | FM-радіо;пило/вологозахист |
| Основна камера | 0.3 Mpx |
| Особливості | IP68 certified |
| Особливості корпусу | водонепроникні;протиударні |
| Покоління зв'язку (2G /3G/4G/5G) | 2G |
| Розміри (мм) | 142.9 х 63 х 15 мм |
| Розширення пам`яті | microSD, до 16 Gb |
| Стан товару | Новий |
| Тип дисплея | TFT |
| Формат SIM-карти | Micro |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 056 ₴







