
Мобільний телефон Tecno Spark 40 Pro+ 8/256Gb Aurora White (4894947096341)
9 780 ₴
- В наявності
- Код: 00-00035437
+380 (93) 804-84-30
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Стан товару - Новий, 6.78", 2720 x 1224, 144 Гц, CPU - Mediatek Helio G200, 8 Gb, 256 Gb, 50 Mpx, Стабілізація - цифровий, Front - 13 Mpx, Bluetooth, WI-FI, NFC, 5200 mAh, FM-радіо, підтримка OTG, швидке заряджання, стереодинаміки, білий
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tecno |
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Білий |
| Форм-фактор | Моноблок |
| Стан | Новий |
| Тип пристрою | Мобільний телефон |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 162 г |
| Пам'ять і процесор | |
| Процесор | MediaTek Helio G200 |
| Екран | |
| Роздільна здатність екрану | 2720х1224 |
| Частота оновлення екрану | 144 Гц |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність акумулятора | 5200 mAh |
| Інтерфейси і підключення | USB Type-C |
| Бездротові підключення | Bluetooth;WI-FI;NFC |
| Безпека | Fingerprint |
| Вбудована пам'ять | 256 Gb |
| Вбудовані датчики | гіроскоп;датчик наближення;датчик освітлення |
| Відеоядро | ARM Mali-G57 MP2 |
| Гарантія | 13 |
| Діагональ екрана | 6.78" |
| Клас телефону | Смартфони;Multi SIM |
| Комплект постачання | документація;кабель;телефон |
| Кількість SIM-карт | 2 SIM |
| Кількість модулів основної камери | 1 |
| Кількість модулів фронтальної камери | 1 |
| Кількість ядер | 8 core |
| Матеріал екрану | Corning Gorilla Glass 7i |
| Матеріал корпуса | метал; пластик |
| Метод стабілізації | цифровий |
| Мультимедіа | FM-радіо;ігри;відеоплеєр;мобільні сервіси Google;музичний плеєр;соціальні мережі |
| Навігація | GPS |
| Оперативна пам'ять | 8 Gb |
| Операційна система | Android OS |
| Органайзер | будильник;годинник;диктофон;календар;калькулятор;нотатки;світовий час;секундомір;телефонна книга |
| Обладнання | FM-радіо;підтримка OTG;стереодинаміки;швидке заряджання |
| Основна камера | 50 Mpx |
| Особливості | IP64 |
| Особливості корпусу | Безрамковий дисплей |
| Покоління зв'язку (2G /3G/4G/5G) | 2G;3G;4G |
| Розміри (мм) | 75.8 х 6.49 х 163.9 мм |
| Стан товару | Новий |
| Також | смартфон |
| Тип дисплея | AMOLED |
| Формат SIM-карти | Nano |
| Фронтальна камера | 13 Mpx |
| Функції камери | автофокус; спалах |
| Частота процесора | 2.2 GHz |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 780 ₴









