
Мобільний телефон Tecno Spark 30 8/128Gb Stellar Shadow (4894947047862)
6 159 ₴
- В наявності
- Код: 00-00037043
+380 (93) 804-84-30
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Стан товару - Новий, 6.78", 1080 x 2460 pixels, 90 Гц, CPU - MediaTek Helio G91, 8 Gb, 128 Gb, 64 Mpx, Стабілізація - цифровий, Front - 13 Mpx, Bluetooth, WI-FI, NFC, 5000 mAh, гіроскоп, швидке заряджання, чорний
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tecno |
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Чорний |
| Форм-фактор | Моноблок |
| Стан | Новий |
| Тип пристрою | Мобільний телефон |
| Пам'ять і процесор | |
| Процесор | Mediatek Helio G91 |
| Екран | |
| Частота оновлення екрану | 90 Гц |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність акумулятора | 5000 mAh |
| Інтерфейси і підключення | audio 3.5 мм;USB Type-C |
| Бездротові підключення | Bluetooth;WI-FI;NFC |
| Безпека | FaceUnlock;Fingerprint |
| Вага | 194 |
| Вбудована пам'ять | 128 Gb |
| Вбудовані датчики | гіроскоп;датчик наближення;датчик освітлення |
| Відеоядро | ARM Mali-G52 MC2 |
| Гарантія | 13 |
| Діагональ екрана | 6.78" |
| Запис відео основної камери | Full HD / 1920 х 1080 / стереозвук |
| Клас телефону | Смартфони;Multi SIM |
| Кількість SIM-карт | 2 SIM |
| Кількість модулів фронтальної камери | 1 |
| Кількість ядер | 8 core |
| Матеріал екрану | скло |
| Матеріал корпуса | пластик |
| Метод стабілізації | цифровий |
| Мультимедіа | FM-радіо;ігри;відеоплеєр;мобільні сервіси Google;музичний плеєр;соціальні мережі |
| Навігація | GPS;A-GPS |
| Оперативна пам'ять | 8 Gb |
| Операційна система | Android 14 |
| Органайзер | будильник;годинник;диктофон;календар;калькулятор;нотатки;світовий час;секундомір;телефонна книга |
| Обладнання | гіроскоп;швидке заряджання |
| Основна камера | 64 Mpx |
| Особливості корпусу | Безрамковий дисплей |
| Покоління зв'язку (2G /3G/4G/5G) | 2G;3G;4G |
| Роздільна здатність екрана | 1080 x 2460 pixels |
| Розміри (мм) | 168 х 76.4 х 7.7 мм |
| Стан товару | Новий |
| Також | смартфон |
| Тип дисплея | IPS |
| Формат SIM-карти | Nano |
| Фронтальна камера | 13 Mpx |
| Функції камери | автофокус;геотегінг;спалах |
| Частота процесора | 2 GHz |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 159 ₴
