Стан товару - Новий, 6.58", 1080 х 2408, 60 Гц, CPU - MediaTek Helio G99, 12 Gb, 256 Gb, 200 + 24 Мп, Стабілізація - цифровий, Front - 32 Mpx, Bluetooth, WI-FI, NFC, 6280 mAh, підтримка OTG, пило/вологозахист, гіроскоп, чорний
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sigma |
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Чорний |
| Форм-фактор | Моноблок |
| Стан | Новий |
| Тип пристрою | Мобільний телефон |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 293 г |
| Пам'ять і процесор | |
| Процесор | MediaTek Helio G99 |
| Екран | |
| Роздільна здатність екрану | 1080x2408 |
| Частота оновлення екрану | 60 Гц |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність акумулятора | 6280 mAh |
| Інтерфейси і підключення | USB Type-C |
| Бездротові підключення | Bluetooth;WI-FI;NFC |
| Безпека | FaceUnlock;Fingerprint |
| Вбудована пам'ять | 256 Gb |
| Вбудовані датчики | G-sensor;гіроскоп;геомагнітний датчик;датчик наближення;датчик освітлення |
| Відеоядро | ARM Mali-G57 MP2 |
| Гарантія | 18 |
| Діагональ екрана | 6.58" |
| Запис відео основної камери | Full HD / 1920 х 1080 / стереозвук |
| Запис відео фронтальної камери | Full HD/1920х1080/стереозвук |
| Клас телефону | Смартфони;Multi SIM;Захищені |
| Кількість SIM-карт | 2 SIM |
| Кількість модулів основної камери | 2 |
| Кількість модулів фронтальної камери | 1 |
| Кількість ядер | 8 core |
| Матеріал екрану | Asahi Dragontrail Glass |
| Матеріал корпуса | гума; пластик |
| Метод стабілізації | цифровий |
| Мультимедіа | FM-радіо;ігри;відеоплеєр;мобільні сервіси Google;музичний плеєр;соціальні мережі |
| Навігація | BeiDou;Galileo;GPS;A-GPS;ГЛОНАСС |
| Оперативна пам'ять | 12 Gb |
| Операційна система | Android OS |
| Органайзер | будильник;годинник;диктофон;календар;калькулятор;нотатки;світовий час;секундомір;телефонна книга |
| Обладнання | гіроскоп;підтримка OTG;пило/вологозахист |
| Основна камера | 200 + 24 Мп |
| Особливості | IP68 certified |
| Особливості корпусу | водонепроникні;протиударні |
| Покоління зв'язку (2G /3G/4G/5G) | 2G;3G;4G |
| Розміри (мм) | 173 х 79 х 14 мм |
| Розширення пам`яті | microSD, до 2 Тb |
| Стан товару | Новий |
| Також | смартфон |
| Тип дисплея | IPS |
| Формат SIM-карти | Nano |
| Фронтальна камера | 32 Mpx |
| Функції камери | автофокус;геотегінг;спалах |
| Частота процесора | 2.2 GHz |
Інформація для замовлення
- Ціна: 12 459 ₴





