Стан товару - Новий, 6.53", 1600 х 720, 60 Гц, CPU - MediaTek Helio P22, 6 Gb, 128 Gb, 16 + 0.03 + 0.08 Mpx, Стабілізація - цифровий, Front - 5 Mpx, Bluetooth, WI-FI, NFC, 10000 mAh, режим "Powerbank", чорний
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sigma |
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Чорний |
| Оснащення | Режим "Powerbank" |
| Форм-фактор | Моноблок |
| Стан | Новий |
| Тип пристрою | Мобільний телефон |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 349 г |
| Пам'ять і процесор | |
| Процесор | MediaTek Helio P22 |
| Екран | |
| Роздільна здатність екрану | 1600x720 |
| Частота оновлення екрану | 60 Гц |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність акумулятора | 10000 mAh |
| Інтерфейси і підключення | USB Type-C |
| Бездротові підключення | Bluetooth;WI-FI;NFC |
| Вбудована пам'ять | 128 Gb |
| Вбудовані датчики | G-sensor;гіроскоп;датчик наближення;датчик освітлення |
| Відеоядро | PowerVR GE8320 |
| Гарантія | 18 |
| Діагональ екрана | 6.53" |
| Запис відео основної камери | Full HD / 1920 х 1080 / стереозвук |
| Запис відео фронтальної камери | Full HD/1920х1080/стереозвук |
| Клас телефону | Смартфони;Multi SIM;Захищені |
| Кількість SIM-карт | 2 SIM |
| Кількість модулів основної камери | 3 |
| Кількість ядер | 8 core |
| Матеріал екрану | скло |
| Матеріал корпуса | гума; пластик |
| Метод стабілізації | цифровий |
| Мультимедіа | FM-радіо;ігри;відеоплеєр;мобільні сервіси Google;музичний плеєр;соціальні мережі |
| Навігація | BeiDou;GPS;ГЛОНАСС |
| Оперативна пам'ять | 6 Gb |
| Операційна система | Android 13 |
| Органайзер | будильник;годинник;диктофон;календар;калькулятор;нотатки;світовий час;секундомір;телефонна книга |
| Основна камера | 16 + 0.03 + 0.08 Mpx |
| Особливості | IP68 certified |
| Особливості корпусу | водонепроникні;протиударні |
| Покоління зв'язку (2G /3G/4G/5G) | 2G;3G;4G |
| Розміри (мм) | 172 х 80 х 18 мм |
| Розширення пам`яті | microSD, до 1 Тb |
| Стан товару | Новий |
| Також | смартфон |
| Тип дисплея | IPS |
| Формат SIM-карти | Nano |
| Фронтальна камера | 5 Mpx |
| Функції камери | автофокус;геотегінг;спалах |
| Частота процесора | 2 GHz |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 916 ₴






