
Мобільний телефон Sigma X-style 18 Track Black-Red (4827798854426)
573 ₴
- В наявності
- Код: 00-00014650
+380 (93) 804-84-30
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Стан товару - Новий, 1.77", 120x160, CPU - Spreadtrum SC6531E, Bluetooth, 1000 mAh, FM-радіо, червоний
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sigma |
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Червоний |
| Оснащення | FM-радіо |
| Форм-фактор | Моноблок |
| Стан | Новий |
| Тип пристрою | Мобільний телефон |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 68 г |
| Пам'ять і процесор | |
| Процесор | Spreadtrum SC6531E |
| Екран | |
| Роздільна здатність екрану | 120x160 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність акумулятора | 1000 mAh |
| Інтерфейси і підключення | audio 3.5 мм;microUSB |
| Бездротові підключення | Bluetooth |
| Гарантія | 12 |
| Діагональ екрана | 1.77" |
| Клас телефону | Кнопкові телефони;Multi SIM |
| Кількість SIM-карт | 2 SIM |
| Матеріал корпуса | пластик |
| Мультимедіа | FM-радіо;відеоплеєр;музичний плеєр |
| Операційна система | no OS |
| Органайзер | будильник;годинник;календар;калькулятор;світовий час;секундомір;телефонна книга |
| Покоління зв'язку (2G /3G/4G/5G) | 2G |
| Розміри (мм) | 109 х 46 х 14.3 мм |
| Стан товару | Новий |
| Тип дисплея | TFT |
| Формат SIM-карти | Mini |
Інформація для замовлення
- Ціна: 573 ₴



