
Мобільний телефон Sigma X-style 171 MINI Black-Red (4827798813744)
448 ₴
- В наявності
- Код: 00-00020117
+380 (93) 804-84-30
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Стан товару - Новий, 1.77", 128x160, 60 Гц, CPU - Spreadtrum SC6531E, 0.3 Mpx, Bluetooth, 800 mAh, FM-радіо, ліхтарик, червоний
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sigma |
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Червоний |
| Форм-фактор | Моноблок |
| Стан | Новий |
| Тип пристрою | Мобільний телефон |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 77 г |
| Пам'ять і процесор | |
| Процесор | Spreadtrum SC6531E |
| Екран | |
| Роздільна здатність екрану | 128x160 |
| Частота оновлення екрану | 60 Гц |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність акумулятора | 800 mAh |
| Інтерфейси і підключення | audio 3.5 мм;USB Type-C |
| Бездротові підключення | Bluetooth |
| Гарантія | 12 |
| Діагональ екрана | 1.77" |
| Клас телефону | Кнопкові телефони;Multi SIM |
| Комплект постачання | акумуляторна батарея;документація;зарядний пристрій;кабель;телефон |
| Кількість SIM-карт | 2 SIM |
| Кількість модулів основної камери | 1 |
| Матеріал екрану | пластик |
| Матеріал корпуса | пластик |
| Мультимедіа | FM-радіо;музичний плеєр |
| Операційна система | no OS |
| Органайзер | будильник;годинник;календар;телефонна книга |
| Обладнання | FM-радіо;ліхтарик |
| Основна камера | 0.3 Mpx |
| Особливості корпусу | Зі знімною батареєю |
| Покоління зв'язку (2G /3G/4G/5G) | 2G |
| Розміри (мм) | 52 х 14.5 х 121 мм |
| Розширення пам`яті | microSD, до 32 Gb |
| Стан товару | Новий |
| Тип дисплея | TFT |
| Формат SIM-карти | Nano |
Інформація для замовлення
- Ціна: 448 ₴






