Стан товару - Новий, 1.77", 128x160, CPU - Spreadtrum SC6531E, 32 Mb, 32 Mb, 0.3 Mpx, Bluetooth, 1450 mAh, FM-радіо, ліхтарик, червоний
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sigma |
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Червоний |
| Форм-фактор | Моноблок |
| Стан | Новий |
| Тип пристрою | Мобільний телефон |
| Пам'ять і процесор | |
| Процесор | Spreadtrum SC6531E |
| Екран | |
| Роздільна здатність екрану | 128x160 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність акумулятора | 1450 mAh |
| Інтерфейси і підключення | audio 3.5 мм;microUSB |
| Бездротові підключення | Bluetooth |
| Вага | 79 грам |
| Вбудована пам'ять | 32 Mb |
| Гарантія | 12 |
| Діагональ екрана | 1.77" |
| Клас телефону | Бабусефони;Кнопкові телефони |
| Кількість SIM-карт | 2 SIM |
| Кількість модулів основної камери | 1 |
| Матеріал корпуса | пластик |
| Мультимедіа | FM-радіо;відеоплеєр;музичний плеєр |
| Оперативна пам'ять | 32 Mb |
| Операційна система | no OS |
| Органайзер | будильник;годинник;календар;телефонна книга |
| Обладнання | FM-радіо;ліхтарик |
| Основна камера | 0.3 Mpx |
| Покоління зв'язку (2G /3G/4G/5G) | 2G |
| Розміри (мм) | 56.1 х 120.2 х 11.9 мм |
| Розширення пам`яті | microSD, до 32 Gb |
| Стан товару | Новий |
| Стандарти зв'язку (GSM) | 850;900;1800;1900 |
| Також | бабусефон |
| Тип дисплея | TFT |
| Формат SIM-карти | Micro;Mini |
Інформація для замовлення
- Ціна: 723 ₴




