
Мобільний телефон Sigma Comfort 50 EASY TYPE-C Black (4827798585214)
549 ₴
- В наявності
- Код: 00-00016994
+380 (93) 804-84-30
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Стан товару - Новий, 1.77", 128x160, 60 Гц, CPU - Spreadtrum SC6531E, 32 Mb, 32 Mb, 0.3 Mpx, Bluetooth, 1000 mAh, чорний
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sigma |
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Чорний |
| Форм-фактор | Моноблок |
| Стан | Новий |
| Тип пристрою | Мобільний телефон |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 65 г |
| Пам'ять і процесор | |
| Процесор | Spreadtrum SC6531E |
| Екран | |
| Роздільна здатність екрану | 128x160 |
| Частота оновлення екрану | 60 Гц |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність акумулятора | 1000 mAh |
| Інтерфейси і підключення | audio 3.5 мм;USB Type-C |
| Бездротові підключення | Bluetooth |
| Вбудована пам'ять | 32 Mb |
| Гарантія | 12 |
| Діагональ екрана | 1.77" |
| Клас телефону | Бабусефони;Кнопкові телефони;Multi SIM |
| Комплект постачання | акумуляторна батарея;документація;зарядний пристрій;телефон |
| Кількість SIM-карт | 2 SIM |
| Кількість модулів основної камери | 1 |
| Матеріал корпуса | пластик |
| Мультимедіа | FM-радіо;ігри;музичний плеєр |
| Оперативна пам'ять | 32 Mb |
| Операційна система | no OS |
| Органайзер | будильник;годинник;калькулятор;нотатки;телефонна книга |
| Основна камера | 0.3 Mpx |
| Покоління зв'язку (2G /3G/4G/5G) | 2G |
| Розміри (мм) | 111 х 52 х 13.5 мм |
| Розширення пам`яті | microSD, до 32 Gb |
| Стан товару | Новий |
| Також | бабусефон |
| Тип дисплея | TFT |
| Формат SIM-карти | Mini |
Інформація для замовлення
- Ціна: 549 ₴




