
Мобільний телефон Samsung Galaxy Xcover7 6/128Gb Black (SM-G556BZKDEUC)
13 750 ₴
- В наявності
- Код: 00-00004443
+380 (93) 804-84-30
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Стан товару - Новий, 6.6", 1080 x 2408 pixels, 60 Гц, CPU - MediaTek Dimensity 6100+, 6 Gb, 128 Gb, 50 Mpx, Стабілізація - цифровий, Front - 5 Mpx, Bluetooth, WI-FI, NFC, 4050 mAh, пило/вологозахист, гіроскоп, швидке заряджання, чорний
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Samsung |
| Країна виробник | В'єтнам |
| Колір | Чорний |
| Форм-фактор | Моноблок |
| Стан | Новий |
| Тип пристрою | Мобільний телефон |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 240 г |
| Пам'ять і процесор | |
| Процесор | MediaTek Dimensity 6100+ |
| Екран | |
| Частота оновлення екрану | 60 Гц |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність акумулятора | 4050 mAh |
| Інтерфейси і підключення | audio 3.5 мм;USB Type-C |
| Бездротові підключення | Bluetooth;WI-FI;NFC |
| Безпека | FaceUnlock |
| Вбудована пам'ять | 128 Gb |
| Вбудовані датчики | G-sensor;гіроскоп;датчик наближення;датчик освітлення;цифровий компас |
| Відеоядро | Mali-G57 MC2 |
| Гарантія | 12 |
| Діагональ екрана | 6.6" |
| Діафрагма основної камери | f/1.8 |
| Діафрагма фронтальної камери | f/2.0 |
| Запис відео основної камери | Full HD / 1920 х 1080 / стереозвук |
| Запис відео фронтальної камери | Full HD/1920х1080/стереозвук |
| Клас телефону | Смартфони;Multi SIM;Захищені |
| Кількість SIM-карт | 2 SIM |
| Кількість модулів основної камери | 1 |
| Кількість модулів фронтальної камери | 1 |
| Кількість ядер | 8 core |
| Матеріал екрану | Gorilla Glass Victus+ |
| Метод стабілізації | цифровий |
| Мультимедіа | FM-радіо;ігри;відеоплеєр;мобільні сервіси Google;музичний плеєр;соціальні мережі |
| Навігація | BeiDou;Galileo;GPS;A-GPS;ГЛОНАСС |
| Оперативна пам'ять | 6 Gb |
| Операційна система | Android 14 |
| Органайзер | будильник;годинник;диктофон;календар;калькулятор;нотатки;світовий час;секундомір;телефонна книга |
| Обладнання | гіроскоп;пило/вологозахист;швидке заряджання |
| Основна камера | 50 Mpx |
| Особливості | Fast Charge 15W;IP68 certified;MIL-STD-810H |
| Особливості корпусу | водонепроникні;зі знімною батареєю;каплевидний виріз;протиударні |
| Покоління зв'язку (2G /3G/4G/5G) | 2G;3G;4G;5G |
| Роздільна здатність екрана | 1080 x 2408 pixels |
| Розміри (мм) | 169.0 x 80.1 x 10.2 мм |
| Розширення пам`яті | microSD, до 1 Тb |
| Стан товару | Новий |
| Також | смартфон |
| Тип дисплея | PLS |
| Формат SIM-карти | Nano |
| Фронтальна камера | 5 Mpx |
| Функції камери | автофокус;геотегінг;розпізнавання обличчя;спалах |
| Частота процесора | 2.2 GHz |
Інформація для замовлення
- Ціна: 13 750 ₴

