
Мобільний телефон Samsung Galaxy S26 Ultra 12/512Gb White (SM-S948BZWGEUC)
62 150 ₴
- В наявності
- Код: 00-00033810
+380 (93) 804-84-30
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Стан товару - Новий, 6.9", 1440 x 3120, 120 Гц, CPU - Qualcomm Snapdragon 8 Elite Gen 5, 12 Gb, 512 Gb, 200 + 50 + 10 Мп, Стабілізація - оптична, Front - 12 Mpx, Bluetooth, WI-FI, NFC, 5000 mAh, пило/вологозахист, гіроскоп, швидке заряджання, бездротове заряджання, стереодинаміки, стилус, білий
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Samsung |
| Країна виробник | В'єтнам |
| Колір | Білий |
| Форм-фактор | Моноблок |
| Стан | Новий |
| Тип пристрою | Мобільний телефон |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 214 г |
| Пам'ять і процесор | |
| Процесор | Qualcomm Snapdragon 8 Elite Gen 5 |
| Екран | |
| Частота оновлення екрану | 120 Гц |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність акумулятора | 5000 mAh |
| Інтерфейси і підключення | USB Type-C |
| Бездротові підключення | Bluetooth;WI-FI;NFC |
| Безпека | FaceUnlock;Fingerprint |
| Вбудована пам'ять | 512 Gb |
| Вбудовані датчики | G-sensor;акселерометр;барометр;датчик наближення;датчик освітлення |
| Відеоядро | Adreno 840 |
| Гарантія | 12 |
| Діагональ екрана | 6.9" |
| Діафрагма основної камери | f1.7 + f3.4 |
| Діафрагма фронтальної камери | f/2.2 |
| Запис відео основної камери | 8К UHD (7680x4320) |
| Запис відео фронтальної камери | 4K / 3840x2160 / стереозвук |
| Клас телефону | Смартфони;Multi SIM;Іміджеві |
| Комплект постачання | документація;кабель;Скріпка для виймання СІМ-карти;телефон |
| Кількість SIM-карт | 2 SIM + e-sim |
| Кількість модулів основної камери | 3 |
| Кількість модулів фронтальної камери | 1 |
| Кількість ядер | 8 core |
| Матеріал екрану | Gorilla Glass Victus 2 |
| Матеріал корпуса | скло;титан |
| Метод стабілізації | оптична |
| Мультимедіа | FM-радіо;ігри;відеоплеєр;мобільні сервіси Google;музичний плеєр;соціальні мережі |
| Навігація | BeiDou;Galileo;GPS;ГЛОНАСС |
| Оперативна пам'ять | 12 Gb |
| Операційна система | Android 16 |
| Органайзер | будильник;годинник;диктофон;календар;калькулятор;нотатки;світовий час;секундомір;телефонна книга |
| Обладнання | бездротове заряджання;гіроскоп;пило/вологозахист;стереодинаміки;стилус;швидке заряджання |
| Основна камера | 200 + 50 + 10 Мп |
| Особливості | Fast Charge 60W;IP68 certified;Безпровідна зарядка |
| Особливості корпусу | безрамковий дисплей;водонепроникні |
| Покоління зв'язку (2G /3G/4G/5G) | 2G;3G;4G;5G |
| Роздільна здатність екрана | 1440 x 3120 |
| Розміри (мм) | 163.6 x 78.1 x 7.9 мм |
| Стан товару | Новий |
| Топ популярних моделей | Samsung Galaxy S26 Ultra |
| Також | смартфон |
| Тип дисплея | Dynamic LTPO AMOLED 2X |
| Формат SIM-карти | Nano |
| Фронтальна камера | 12 Mpx |
| Функції камери | HDR;автофокус;геотегінг;панорама;розпізнавання обличчя;спалах |
| Частота процесора | 4.6 GHz |
Інформація для замовлення
- Ціна: 62 150 ₴









