
Мобільний телефон Samsung Galaxy S25 FE 8/512Gb Jetblack (SM-S731BZKIEUC)
38 902 ₴
- В наявності
- Код: 00-00042146
+380 (93) 804-84-30
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Стан товару - Новий, 6.7", 1080 x 2340 pixels, 120 Гц, CPU - Exynos 2400, 8 Gb, 512 Gb, 50 + 12 + 8 Мп, Стабілізація - оптична, Front - 12 Mpx, Bluetooth, WI-FI, NFC, 4900 mAh, пило/вологозахист, гіроскоп, швидке заряджання, бездротове заряджання, чорний
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Samsung |
| Країна виробник | В'єтнам |
| Колір | Чорний |
| Форм-фактор | Моноблок |
| Стан | Новий |
| Тип пристрою | Мобільний телефон |
| Пам'ять і процесор | |
| Процесор | Exynos 2400 |
| Екран | |
| Частота оновлення екрану | 120 Гц |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність акумулятора | 4900 mAh |
| Інтерфейси і підключення | USB Type-C 3.2 |
| Бездротові підключення | Bluetooth;WI-FI;NFC |
| Безпека | FaceUnlock;Fingerprint |
| Вага | 190 грам |
| Вбудована пам'ять | 512 Gb |
| Вбудовані датчики | G-sensor;гіроскоп;датчик наближення;датчик освітлення;цифровий компас |
| Відеоядро | Xclipse 940 |
| Гарантія | 12 |
| Діагональ екрана | 6.7" |
| Діафрагма основної камери | f/1.8 + f/2.2 + f/2.4 |
| Діафрагма фронтальної камери | f/2.2 |
| Запис відео основної камери | 8К UHD (7680x4320) |
| Запис відео фронтальної камери | 4K / 3840x2160 / стереозвук |
| Клас телефону | Смартфони;Захищені |
| Комбінований слот | SIM + SIM або eSIM |
| Комплект постачання | документація;кабель;Скріпка для виймання СІМ-карти;телефон |
| Кількість SIM-карт | 2 SIM |
| Кількість модулів основної камери | 3 |
| Кількість модулів фронтальної камери | 1 |
| Кількість ядер | 10 core |
| Матеріал екрану | Gorilla Glass Victus+ |
| Матеріал корпуса | алюміній;скло |
| Метод стабілізації | оптична |
| Мультимедіа | FM-радіо;ігри;відеоплеєр;мобільні сервіси Google;музичний плеєр;соціальні мережі |
| Навігація | BeiDou;Galileo;GPS;A-GPS;ГЛОНАСС |
| Оперативна пам'ять | 8 Gb |
| Операційна система | Android 15 |
| Органайзер | будильник;годинник;диктофон;календар;калькулятор;нотатки;світовий час;секундомір;телефонна книга |
| Обладнання | бездротове заряджання;гіроскоп;пило/вологозахист;швидке заряджання |
| Основна камера | 50 + 12 + 8 Мп |
| Особливості | Fast charging 45W;IP68 certified;Безпровідна зарядка |
| Особливості корпусу | безрамковий дисплей;водонепроникні |
| Покоління зв'язку (2G /3G/4G/5G) | 2G;3G;4G;5G |
| Роздільна здатність екрана | 1080 x 2340 pixels |
| Розміри (мм) | 161.3 x 76.6 x 7.4 мм |
| Стан товару | Новий |
| Також | смартфон |
| Тип дисплея | dynamic AMOLED 2X |
| Формат SIM-карти | Nano |
| Фронтальна камера | 12 Mpx |
| Функції камери | HDR;автофокус;геотегінг;панорама;покадрова зйомка;розпізнавання обличчя;спалах |
| Частота процесора | 3.11 GHz |
Інформація для замовлення
- Ціна: 38 902 ₴








