
Мобільний телефон Samsung Galaxy A37 5G 8/256Gb Light Violet (SM-A376BLVGEUC)
19 888 ₴
- В наявності
- Код: 00-00011118
+380 (93) 804-84-30
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Стан товару - Новий, 6.7", 1080 x 2340 pixels, 120 Гц, CPU - Exynos 1480, 8 Gb, 256 Gb, 50 + 8 + 5 Mpx, Стабілізація - цифровий, Front - 12 Mpx, Bluetooth, WI-FI, NFC, 5000 mAh, пило/вологозахист, гіроскоп, швидке заряджання, фіолетовий
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Samsung |
| Країна виробник | В'єтнам |
| Колір | Фіолетовий |
| Форм-фактор | Моноблок |
| Стан | Новий |
| Тип пристрою | Мобільний телефон |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 196 г |
| Пам'ять і процесор | |
| Процесор | Exynos 1480 |
| Екран | |
| Частота оновлення екрану | 120 Гц |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність акумулятора | 5000 mAh |
| Інтерфейси і підключення | USB Type-C |
| Бездротові підключення | Bluetooth;WI-FI;NFC |
| Безпека | FaceUnlock |
| Вбудована пам'ять | 256 Gb |
| Вбудовані датчики | G-sensor;акселерометр;гіроскоп;датчик наближення;датчик освітлення;цифровий компас |
| Відеоядро | Samsung Xclipse 530 |
| Гарантія | 12 |
| Діагональ екрана | 6.7" |
| Діафрагма основної камери | f/1.8 + f/2.2 + f/2.4 |
| Діафрагма фронтальної камери | f/2.2 |
| Запис відео основної камери | 4K / 3840x2160 / стереозвук |
| Запис відео фронтальної камери | Full HD/1920х1080/стереозвук |
| Клас телефону | Смартфони;Multi SIM |
| Комплект постачання | документація;кабель;Скріпка для виймання СІМ-карти;телефон |
| Кількість SIM-карт | 2 SIM |
| Кількість модулів основної камери | 3 |
| Кількість модулів фронтальної камери | 1 |
| Кількість ядер | 8 core |
| Матеріал екрану | Gorilla Glass Victus+ |
| Матеріал корпуса | пластик;кло |
| Метод стабілізації | цифровий |
| Мультимедіа | FM-радіо;ігри;відеоплеєр;мобільні сервіси Google;музичний плеєр;соціальні мережі |
| Навігація | BeiDou;Galileo;QZSS;GPS;ГЛОНАСС |
| Оперативна пам'ять | 8 Gb |
| Операційна система | Android 16 |
| Органайзер | будильник;годинник;диктофон;календар;калькулятор;нотатки;світовий час;секундомір;телефонна книга |
| Обладнання | гіроскоп;пило/вологозахист;швидке заряджання |
| Основна камера | 50 + 8 + 5 Mpx |
| Особливості | IP67 |
| Особливості корпусу | Безрамковий дисплей |
| Покоління зв'язку (2G /3G/4G/5G) | 2G;3G;4G;5G |
| Роздільна здатність екрана | 1080 x 2340 pixels |
| Розміри (мм) | 162.9 x 78.2 x 7.4 мм |
| Стан товару | Новий |
| Топ популярних моделей | Samsung Galaxy A37 |
| Також | смартфон |
| Тип дисплея | Super AMOLED |
| Формат SIM-карти | Nano |
| Фронтальна камера | 12 Mpx |
| Функції камери | автофокус;геотегінг;панорама;розпізнавання обличчя;спалах |
| Частота процесора | 2.75 GHz |
Інформація для замовлення
- Ціна: 19 888 ₴








