
Мобільний телефон Samsung Galaxy A17 LTE 4/128Gb Black (SM-A175FZKBEUC)
7 783 ₴
- В наявності
- Код: 00-00030338
+380 (93) 804-84-30
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Стан товару - Новий, 6.7", 1080 x 2340 pixels, 90 Гц, CPU - MediaTek Helio G99, 4 Gb, 128 Gb, 50 + 5 + 2 Mpx, Стабілізація - цифровий, Front - 13 Mpx, Bluetooth, WI-FI, NFC, 5000 mAh, гіроскоп, чорний
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Samsung |
| Країна виробник | В'єтнам |
| Колір | Чорний |
| Форм-фактор | Моноблок |
| Стан | Новий |
| Тип пристрою | Мобільний телефон |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 190 г |
| Пам'ять і процесор | |
| Процесор | MediaTek Helio G99 |
| Екран | |
| Частота оновлення екрану | 90 Гц |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність акумулятора | 5000 mAh |
| Інтерфейси і підключення | USB Type-C |
| Бездротові підключення | Bluetooth;WI-FI;NFC |
| Безпека | Fingerprint |
| Вбудована пам'ять | 128 Gb |
| Вбудовані датчики | G-sensor;акселерометр;гіроскоп;датчик наближення;датчик освітлення;компас |
| Відеоядро | ARM Mali-G57 MC2 |
| Гарантія | 12 |
| Діагональ екрана | 6.7" |
| Діафрагма основної камери | f/1,8 + f/2,2 + f/2,4 |
| Діафрагма фронтальної камери | f/2.0 |
| Запис відео основної камери | Full HD / 1920 х 1080 / стереозвук |
| Запис відео фронтальної камери | Full HD/1920х1080/стереозвук |
| Клас телефону | Смартфони;Multi SIM |
| Комплект постачання | документація;кабель;Скріпка для виймання СІМ-карти;телефон |
| Кількість SIM-карт | 2 SIM |
| Кількість модулів основної камери | 3 |
| Кількість модулів фронтальної камери | 1 |
| Кількість ядер | 8 core |
| Матеріал екрану | Corning Gorilla Glass Victus |
| Матеріал корпуса | пластик |
| Метод стабілізації | цифровий |
| Мультимедіа | FM-радіо;ігри;відеоплеєр;мобільні сервіси Google;музичний плеєр;соціальні мережі |
| Навігація | BeiDou;Galileo;QZSS;GPS;ГЛОНАСС |
| Оперативна пам'ять | 4 Gb |
| Операційна система | Android 15 |
| Органайзер | будильник;годинник;диктофон;календар;калькулятор;нотатки;світовий час;секундомір;телефонна книга |
| Обладнання | гіроскоп |
| Основна камера | 50 + 5 + 2 Mpx |
| Особливості | Fast Charge 25W;IP54 certified |
| Особливості корпусу | каплевидний виріз |
| Покоління зв'язку (2G /3G/4G/5G) | 2G;3G;4G |
| Роздільна здатність екрана | 1080 x 2340 pixels |
| Розміри (мм) | 164.4 x 77.9 x 7.5 мм |
| Розширення пам`яті | microSD, до 2 Тb |
| Стан товару | Новий |
| Також | смартфон |
| Тип дисплея | Super AMOLED |
| Формат SIM-карти | Nano |
| Фронтальна камера | 13 Mpx |
| Функції камери | автофокус;геотегінг;розпізнавання обличчя;спалах |
| Частота процесора | 2.2 GHz |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 783 ₴








