Стан товару - Новий, 6.8", 1520 х 720, 144 Гц, CPU - Qualcomm Snapdragon 685, 8 Gb, 128 Gb, 50 Mpx, Стабілізація - цифровий, Front - 8 Mpx, Bluetooth, WI-FI, NFC, 7000 mAh, пило/вологозахист, гіроскоп, швидке заряджання, блакитний
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Realme |
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Блакитний |
| Форм-фактор | Моноблок |
| Стан | Новий |
| Тип пристрою | Мобільний телефон |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 212 г |
| Пам'ять і процесор | |
| Процесор | Qualcomm Snapdragon 685 |
| Екран | |
| Роздільна здатність екрану | 1520х720 |
| Частота оновлення екрану | 144 Гц |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність акумулятора | 7000 mAh |
| Інтерфейси і підключення | USB Type-C |
| Бездротові підключення | Bluetooth;WI-FI;NFC |
| Безпека | FaceUnlock;Fingerprint |
| Вбудована пам'ять | 128 Gb |
| Вбудовані датчики | G-sensor;акселерометр;гіроскоп;геомагнітний датчик;датчик наближення |
| Відеоядро | Adreno 610 |
| Гарантія | 12 |
| Діагональ екрана | 6.8" |
| Діафрагма основної камери | f/1.8 |
| Діафрагма фронтальної камери | f/2.0 |
| Запис відео основної камери | Full HD / 1920 х 1080 / стереозвук |
| Запис відео фронтальної камери | Full HD/1920х1080/стереозвук |
| Клас телефону | Смартфони;Multi SIM |
| Комплект постачання | документація;зарядний пристрій;кабель;Скріпка для виймання СІМ-карти;телефон |
| Кількість SIM-карт | 2 SIM |
| Кількість модулів основної камери | 1 |
| Кількість модулів фронтальної камери | 1 |
| Кількість ядер | 8 core |
| Матеріал екрану | скло |
| Матеріал корпуса | метал; пластик |
| Метод стабілізації | цифровий |
| Мультимедіа | FM-радіо;ігри;відеоплеєр;мобільні сервіси Google;музичний плеєр;соціальні мережі |
| Навігація | BeiDou;GPS;A-GPS |
| Оперативна пам'ять | 8 Gb |
| Операційна система | Android 15 |
| Органайзер | будильник;годинник;диктофон;календар;калькулятор;нотатки;світовий час;секундомір;телефонна книга |
| Обладнання | гіроскоп;пило/вологозахист;швидке заряджання |
| Основна камера | 50 Mpx |
| Особливості | Fast Charge 45W;IP69 certified |
| Особливості корпусу | безрамковий дисплей;водонепроникні |
| Покоління зв'язку (2G /3G/4G/5G) | 2G;3G;4G |
| Розміри (мм) | 166.18 х 78.03 х 8.38 мм |
| Розширення пам`яті | microSD, до 1 Тb |
| Стан товару | Новий |
| Також | смартфон |
| Тип дисплея | TFT |
| Формат SIM-карти | Nano |
| Фронтальна камера | 8 Mpx |
| Функції камери | автофокус;геотегінг;розпізнавання обличчя;спалах |
| Частота процесора | 2.8 GHz |
Інформація для замовлення
- Ціна: 8 463 ₴










