Стан товару - Новий, 6.67", 720 x 1604, 120 Гц, CPU - Unisoc T7250, 6 Gb, 128 Gb, 50 Mpx, Стабілізація - цифровий, Front - 5 Mpx, Bluetooth, WI-FI, 6300 mAh, швидке заряджання, зелений
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Realme |
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Зелений |
| Оснащення | Швидке заряджання |
| Форм-фактор | Моноблок |
| Стан | Новий |
| Тип пристрою | Мобільний телефон |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 196 г |
| Пам'ять і процесор | |
| Процесор | UNISOC T7250 |
| Екран | |
| Частота оновлення екрану | 120 Гц |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність акумулятора | 6300 mAh |
| Інтерфейси і підключення | USB Type-C |
| Бездротові підключення | Bluetooth;WI-FI |
| Безпека | FaceUnlock;Fingerprint |
| Вбудована пам'ять | 128 Gb |
| Вбудовані датчики | G-sensor;гіроскоп;датчик наближення;датчик освітлення |
| Відеоядро | ARM Mali-G57 MP1 |
| Гарантія | 12 |
| Діагональ екрана | 6.67" |
| Запис відео основної камери | Full HD (1920x1080) |
| Запис відео фронтальної камери | HD / 1280х720 / стереозвук |
| Клас телефону | Смартфони;Multi SIM |
| Комплект постачання | документація;зарядний пристрій;кабель;Скріпка для виймання СІМ-карти;телефон |
| Кількість SIM-карт | 2 SIM |
| Кількість модулів основної камери | 1 |
| Кількість модулів фронтальної камери | 1 |
| Кількість ядер | 8 core |
| Матеріал екрану | скло |
| Матеріал корпуса | пластик |
| Метод стабілізації | цифровий |
| Мультимедіа | FM-радіо;ігри;відеоплеєр;мобільні сервіси Google;музичний плеєр;соціальні мережі |
| Навігація | BeiDou;GPS;ГЛОНАСС |
| Оперативна пам'ять | 6 Gb |
| Операційна система | Android 15 |
| Органайзер | будильник;годинник;диктофон;календар;калькулятор;нотатки;світовий час;секундомір;телефонна книга |
| Основна камера | 50 Mpx |
| Особливості | Fast charging 45W;IP64 |
| Особливості корпусу | Безрамковий дисплей |
| Покоління зв'язку (2G /3G/4G/5G) | 2G;3G;4G |
| Роздільна здатність екрана | 720 x 1604 |
| Розміри (мм) | 165.8 х 75.9 х 7.79 мм |
| Розширення пам`яті | microSD |
| Стан товару | Новий |
| Також | смартфон |
| Тип дисплея | IPS |
| Формат SIM-карти | Nano |
| Фронтальна камера | 5 Mpx |
| Функції камери | автофокус;геотегінг;спалах |
| Частота процесора | 1.8 GHz |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 148 ₴










