Стан товару - Новий, 2.31", 240x320, 0.3 Mpx, Bluetooth, 1000 mAh, сірий
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Panasonic |
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Сірий |
| Форм-фактор | Моноблок |
| Стан | Новий |
| Тип пристрою | Мобільний телефон |
| Екран | |
| Роздільна здатність екрану | 240x320 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність акумулятора | 1000 mAh |
| Інтерфейси і підключення | audio 3.5 мм;USB Type-C |
| Бездротові підключення | Bluetooth |
| Вага | 69 грам |
| Гарантія | 12 |
| Діагональ екрана | 2.31" |
| Клас телефону | Бабусефони;Кнопкові телефони;Multi SIM |
| Комплект постачання | акумуляторна батарея;документація;телефон |
| Кількість SIM-карт | 1 SIM |
| Кількість модулів основної камери | 1 |
| Матеріал корпуса | пластик |
| Операційна система | no OS |
| Органайзер | будильник;годинник;календар;калькулятор;телефонна книга |
| Основна камера | 0.3 Mpx |
| Покоління зв'язку (2G /3G/4G/5G) | 2G |
| Розміри (мм) | 121.3 x 58.5 x 11.8 мм |
| Розширення пам`яті | microSD, до 32 Gb |
| Стан товару | Новий |
| Також | бабусефон |
| Тип дисплея | TFT |
| Формат SIM-карти | Mini |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 609 ₴










