Стан товару - Новий, 6.58", 1080 х 2408, 120 Гц, CPU - MediaTek Dimensity 7025, 8 Gb, 256 Gb, 108 + 8 + 2 Мп, Стабілізація - оптична, Front - 32 Mpx, Bluetooth, WI-FI, NFC, 11000 mAh, пило/вологозахист, гіроскоп, сріблястий
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Oukitel |
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Сріблястий |
| Форм-фактор | Моноблок |
| Стан | Новий |
| Тип пристрою | Мобільний телефон |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 364.5 г |
| Пам'ять і процесор | |
| Процесор | MediaTek Dimensity 7025 |
| Екран | |
| Роздільна здатність екрану | 1080x2408 |
| Частота оновлення екрану | 120 Гц |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність акумулятора | 11000 mAh |
| Інтерфейси і підключення | USB Type-C |
| Бездротові підключення | Bluetooth;WI-FI;NFC |
| Безпека | Fingerprint |
| Вбудована пам'ять | 256 Gb |
| Вбудовані датчики | акселерометр;гіроскоп;датчик наближення;датчик освітлення;компас |
| Відеоядро | IMG BXM-8-256 |
| Гарантія | 12 |
| Діагональ екрана | 6.58" |
| Діафрагма основної камери | f/1.9 + f/1.78 + f/2.2 |
| Діафрагма фронтальної камери | f/2.74 |
| Запис відео основної камери | Full HD / 1920 х 1080 / стереозвук |
| Запис відео фронтальної камери | Full HD/1920х1080/стереозвук |
| Клас телефону | Смартфони;Multi SIM;Захищені |
| Кількість SIM-карт | 2 SIM |
| Кількість модулів основної камери | 1 |
| Кількість модулів фронтальної камери | 1 |
| Кількість ядер | 8 core |
| Матеріал екрану | скло |
| Матеріал корпуса | метал; пластик |
| Метод стабілізації | оптична |
| Мультимедіа | FM-радіо;ігри;відеоплеєр;мобільні сервіси Google;музичний плеєр;соціальні мережі |
| Навігація | BeiDou;GPS;A-GPS;ГЛОНАСС |
| Оперативна пам'ять | 8 Gb |
| Операційна система | Android 15 |
| Органайзер | будильник;годинник;диктофон;календар;калькулятор;нотатки;світовий час;секундомір;телефонна книга |
| Обладнання | гіроскоп;пило/вологозахист |
| Основна камера | 108 + 8 + 2 Мп |
| Особливості | Fast Charge 33W;IP68 certified;IP69K |
| Особливості корпусу | водонепроникні;протиударні |
| Покоління зв'язку (2G /3G/4G/5G) | 2G;3G;4G;5G |
| Розміри (мм) | 172.2 х 81 х 15.3 мм |
| Розширення пам`яті | microSD, до 2 Тb |
| Стан товару | Новий |
| Також | смартфон |
| Тип дисплея | IPS |
| Формат SIM-карти | Nano |
| Фронтальна камера | 32 Mpx |
| Функції камери | автофокус;геотегінг;розпізнавання обличчя;спалах |
| Частота процесора | 2.5 GHz |
Інформація для замовлення
- Ціна: 11 999 ₴










