Стан товару - Новий, 6.52", 1280 x 576, 60 Гц, CPU - UNISOC Tiger T606, 4 Gb, 128 Gb, 13 + 2 Mpx, Стабілізація - цифровий, Front - 5 Mpx, Bluetooth, WI-FI, NFC, 10600 mAh, пило/вологозахист, гіроскоп, чорний
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Oukitel |
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Чорний |
| Форм-фактор | Моноблок |
| Стан | Новий |
| Тип пристрою | Мобільний телефон |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 373 г |
| Пам'ять і процесор | |
| Процесор | Unisoc Tiger T606 |
| Екран | |
| Роздільна здатність екрану | 1280 x 576 |
| Частота оновлення екрану | 60 Гц |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність акумулятора | 10600 mAh |
| Інтерфейси і підключення | USB Type-C |
| Бездротові підключення | Bluetooth;WI-FI;NFC |
| Безпека | FaceUnlock;Fingerprint |
| Вбудована пам'ять | 128 Gb |
| Вбудовані датчики | акселерометр;гіроскоп;датчик наближення;датчик освітлення;компас |
| Відеоядро | ARM Mali-G57 MP1 |
| Гарантія | 12 |
| Діагональ екрана | 6.52" |
| Запис відео основної камери | Full HD / 1920 х 1080 / стереозвук |
| Запис відео фронтальної камери | HD / 1280х720 / стереозвук |
| Клас телефону | Смартфони;Multi SIM;Захищені |
| Кількість SIM-карт | 2 SIM |
| Кількість модулів основної камери | 2 |
| Кількість модулів фронтальної камери | 1 |
| Кількість ядер | 8 core |
| Матеріал екрану | скло |
| Матеріал корпуса | метал; пластик |
| Метод стабілізації | цифровий |
| Мультимедіа | FM-радіо;ігри;відеоплеєр;мобільні сервіси Google;музичний плеєр;соціальні мережі |
| Навігація | BeiDou;GPS;A-GPS;ГЛОНАСС |
| Оперативна пам'ять | 4 Gb |
| Операційна система | Android OS |
| Органайзер | будильник;годинник;диктофон;календар;калькулятор;нотатки;світовий час;секундомір;телефонна книга |
| Обладнання | гіроскоп;пило/вологозахист |
| Основна камера | 13 + 2 Mpx |
| Особливості | IP68 certified;IP69K |
| Особливості корпусу | водонепроникні;протиударні |
| Покоління зв'язку (2G /3G/4G/5G) | 2G;3G;4G |
| Розміри (мм) | 174.2 х 82.3 х 17.4 мм |
| Розширення пам`яті | microSD, до 1 Тb |
| Стан товару | Новий |
| Також | смартфон |
| Тип дисплея | IPS |
| Формат SIM-карти | Nano |
| Фронтальна камера | 5 Mpx |
| Функції камери | автофокус;геотегінг;розпізнавання обличчя;спалах |
| Частота процесора | 1.6 GHz |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 999 ₴










