
Мобільний телефон Oppo Reno15 Pro 5G 12/512GB Aurora Blue (OFCPH2813_BLUE)
37 399 ₴
- В наявності
- Код: 00-00009812
+380 (93) 804-84-30
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Стан товару - Новий, 6.32", 1280х2640, 120 Гц, CPU - MediaTek Dimensity 8450, 12 Gb, 512 Gb, 200 + 50 + 50 Mpx, Стабілізація - оптична, Front - 50 Mpx, Bluetooth, WI-FI, NFC, 6200 mAh, гіроскоп, блакитний
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | OPPO |
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Блакитний |
| Форм-фактор | Моноблок |
| Стан | Новий |
| Тип пристрою | Мобільний телефон |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 188 г |
| Пам'ять і процесор | |
| Процесор | MediaTek Dimensity 8450 |
| Екран | |
| Частота оновлення екрану | 120 Гц |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність акумулятора | 6200 mAh |
| Інтерфейси і підключення | USB Type-C |
| Бездротові підключення | Bluetooth;WI-FI;NFC |
| Безпека | FaceUnlock;Fingerprint |
| Вбудована пам'ять | 512 Gb |
| Вбудовані датчики | G-sensor;акселерометр;гіроскоп;датчик наближення;датчик освітлення |
| Відеоядро | ARM Mali-G720 MC7 |
| Гарантія | 12 |
| Діагональ екрана | 6.32" |
| Запис відео основної камери | 4K / 3840x2160 / стереозвук |
| Запис відео фронтальної камери | Full HD/1920х1080/стереозвук |
| Клас телефону | Смартфони;Multi SIM |
| Комплект постачання | документація;кабель;Скріпка для виймання СІМ-карти;телефон |
| Кількість SIM-карт | 2 SIM |
| Кількість модулів основної камери | 3 |
| Кількість модулів фронтальної камери | 1 |
| Кількість ядер | 8 core |
| Матеріал екрану | Corning Gorilla Glass 7i |
| Метод стабілізації | оптична |
| Мультимедіа | FM-радіо;ігри;відеоплеєр;мобільні сервіси Google;музичний плеєр;соціальні мережі |
| Навігація | GPS; ГЛОНАСС |
| Оперативна пам'ять | 12 Gb |
| Операційна система | Android 16 |
| Органайзер | будильник;годинник;диктофон;календар;калькулятор;нотатки;світовий час;секундомір;телефонна книга |
| Обладнання | гіроскоп |
| Основна камера | 200 + 50 + 50 Mpx |
| Особливості | Fast Charge 80W;IP69 certified |
| Особливості корпусу | Безрамковий дисплей |
| Покоління зв'язку (2G /3G/4G/5G) | 2G;3G;4G;5G |
| Роздільна здатність екрана | 1280х2640 |
| Розміри (мм) | 151.21 х 74.42 х 8.13 мм |
| Стан товару | Новий |
| Також | смартфон |
| Тип дисплея | AMOLED |
| Формат SIM-карти | Nano |
| Фронтальна камера | 50 Mpx |
| Функції камери | автофокус;геотегінг;панорама;розпізнавання обличчя;спалах |
| Частота процесора | 3.25 GHz |
Інформація для замовлення
- Ціна: 37 399 ₴







